Need for Speed بعدی توسط BlackBox ساخته خواهد شد

۱۱ آبان ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۰

معاون بخش اروپا EA آقای Patrick Soderlund سایت Eurogamer اعلام کرد که اصلی ترین سازنده سری NFS یعنی استودیو BlackBox سازنده عنوان بعدی این سری خواهد بود و این بازی ماه نوامبر سال اینده منتشر خواهد شد .

عنوان امسال ، Hot Pursuit ، توسط استودیو Criterion ساخته شده است . اما با این حال EA در گذشته اعلام کرده بود که ادامه عنوان Need for Speed: Shift برای سال آینده برنامه ریزی شده است .آخرین عنوان منتشر شده از این سری توسط Slightly Mad ساخته شده بود و اخرین باری که استودیو BlackBox عنوانی را در این سری خلق کرد سال 2008 و بازی Undercover بود .

Soderlund گفت که آنها استراتژی انتخاب استودیویی مشابه آنچه Activision برای سری Call of Duty انجام میدهد است .او در این باره گفت : ” ما می خواهیم به فروش بالا برای این بازی برسیم و Hot Pursuit بسیار پر فروش تر از Shift است . ما می خواهیم با تولیدی ماجراجویانه هر ساله محصولات خوبی عرضه کنیم . اما توسط سازنده ای که سال ها بر روی این سری کار کرده است . شاید دو یا سه تولید کننده هر دوسال بر روی این سری کار کنند و هنگامی که ما احساس کنیم که بازار برای محصولمان وجود دارد ، نسخه جدیدی از سری Shift هم ساخته خواهد شد . “

Need for Speed: Hot Pursuit در تاریخ 19 نوامبر امسال در بریتانیا عرضه خواهد شد .

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید