Randy Pitchford از بازی Battleborn دفاع می کند

۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰

ظاهرا کاربران شدیدا به بازی Battleborn انتقاد می کنند طوری که آقای Randy Pitchford تصمیم گرفته اند سکوت خود را در هم بشکنند و در سایت توئیتر به صحبت های مردم خاتمه دهند. با ما برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Battleborn همانطور که احتمالا شما نیز می دانید، یک شوتر اول شخص با عناصر MOBA است. مردم همچنان این بازی را با عناوین سبک نامبرده مقایسه می کنند و دائما می گویند که جدیدتری بازی استدیو Gearbox Software مانند “بسیاری از بازی های MOBA فعلی می باشد”. آقای Randy Pitchford به عنوان یکی از موسسین و مدیرعامل استدیو Gearbox Software در سایت توئیترچنین پاسخ می دهند:

وقتی که شما بازی Battleborn  را یک MOBA خطاب می کنید مثل این می ماند که به Borderlands نیز بگویید که یک کلون از Diablo است.

این یک بازی مستقل، اصیل، و کامل می باشد که در فروشگاه ها هم عرضه خواهد شد.

مسلما خیلی از هواداران خواستار ساخت سری جدید بازی Borderlands بودند اما Gearbox Software تصمیم گرفت تا اینکه یک IP جدید را معرفی کند. سوال یکی از کاربران چنین می باشد که آیا معرفی یک IP تازه ریسک زیادی را به همراه داشته است؟ پاسخ آقای Pitchford چنین می باشد:

خیلی ها چنین صحبتی را در رابطه با Borderlands نیز داشتند. اگر قرار بود که ما به سراغ موارد جدید نرویم، Borderlands هرگز ساخته نمی شد.

با این حال هنوزم عده کثیری هستند که علاقه بسیار به Borderlands دارند و آقای Pitchford هم کاملا مطع هستند. ایشان می گویند:

عده بسیار زیادی Borderlands را دوست دارند و کاملا هم عادلانه است که چیزهای بیشتری را پیرامون علایق خود درخواست کنند.

اگر ما به این بازی باور نداشتیم، Borderlands هرگز ساخته نمی شد. ما هر بار که کار تازه ای انجام داده ایم از دفعه قبل موفق تر جلوه کرده است. حال به نظر شما آیا باید به سمت موارد جدید بشتابیم؟

داستان این بازی بدین صورت می باشد که “در یک دنیایی که تا نزدیکی نابودی پیشرفته است و تنها یک ستاره باقی مانده، قهرمانانی ظهور می کنند تا شخصیت پلید و روانی داستان را نابود کنند”. بازی Battleborn شخصیت های بسیار زیادی برای آزادسازی دارد که می توانید از آنها در بخش های داستانی که به صورت co-op دنبال می شوند بهره ببرید یا در قسمت های متنوع چند نفره بهره ببرید. آقای Randy Pitchford بازی Battleborn را یک شوتر “قهرمان محور” خطاب می کنند تا اینکه مانند Borderlands 2 بر مبنای “شوتر و لوت” ساخته شده باشد.  بازی Battleborn قرار است در سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4, Xbox One و Windows PC منتشر شود و هم اکنون می توانید آن را پیش خرید.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید