ناتی داگ: باندل PS4 با Uncharted Remasterd می تواند جالب باشد

۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۵

تردیدی وجود ندارد که سری بازی Uncharted  یکی از بهترین عناوین خلق شده برای کنسول نسل هفتمی Playstation 3 توسط استدیو ناتی داگ است. حال نظرتان چیست که Uncharted 1, 2 و 3 را به صورت بازسازی شده با گرافیکی بسیار جذاب را در نسل هشتم آن هم به صورت یک باندل برای Playstation 4 تجربه کنیم؟ چنین چیزی آیا ممکن است؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ببینیم نظر اعضای استدیو به چه صورت است.

The Last of Us: Remastered که تایید شد و مراحل ساخت آن هم به پایان رسید. 6 روز دیگر می توانید آن را تجربه کنید و البته شایعاتی هم پیرامون Beyond: Two Souls برای Playstation 4 پخش شده است. با این حال هواداران کنسول های شرکت سونی، بیش از هر چیزی دوست دارند که شاهد یک نسخه Remastered از Uncharted 1, 2 و 3 باشند.

آقای Arne Meyer  به عنوان مسئول برنامه ریزی بخش روابط عمومی استدیو ناتی داگ گفته اند:

واقعا حرکت بسیار مناسبی خواهد بود چرا که گسترش مخاطبین همیشه لذت بخش می باشد.

من دقیقا نمیدانیم که چطور می خواهیم این کار را انجام دهیم اما چنین ایده ای را تکذیب هم نمی کنم. فکر می کنم اگر شرایط محیا شود آن موقع می توانیم نگاهی به بازی مورد نظر داشته باشیم.

ناتی داگ واقعا روزهای پر مشغله ای را با  The Last Of Us: Remastered می گذراند و فقط این بازی نیست چرا که Uncharted 4 هم در دست ساخت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید