سازندگان در ساخت LittleBigPlanet 3 سعی می کنند به رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه دست پیدا کنند

۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۸

جدیدترین عنوان در سری بازی محبوب  LittleBigPlanet با نام LittleBigPlanet 3 قرار است که در ماه نوامبر به کنسول های PlayStation 4 وPlayStation 3 بیاید. کنسول نسل هشتمی شرکت سونی بدون هیچ گونه تردیدی قدرت بسیار بیشتری دارد اما سازندگان چه کیفیتی را برای بازی خود مد نظر دارند؟ آیا LittleBigPlanet 3 از نظر محتویات نیز به سری های قبلی وفادار خواهند ماند؟ برای دریافت پاسخ می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آقای Daimion Pinnock به عنوان تهیه کننده ارشد بازی  LittleBigPlanet 3 طی صحبت های خود با سایت Gamingbolt تایید کرده اند که سازندگان قصد دارند تا اینکه به رزولوشن 1080p دست پیدا کنند و گیم پلی با نرخ 60 فریم اجرا شود. ایشان همچنین صحبت هایی را در رابطه با وفادارای LittleBigPlanet 3 به بازی های اصلی داشته اند و می گویند:

DNA سری بازی LittleBigPlanet مسلما چیزی است که از زمان PlayStation 3 ایجاد شده است و تیم سازنده خواستار این هستند که عملکرد بازی به پیشرفت های جدیدی دست پیدا کند در عین حال به اصالت LittleBigPlanet و شخصیت Sackboy وفادار باشد. Sackboy همچنان قهرمان بازی است و شما می توانید با گزینه های مختلف در زمینه شخصی سازی او را در سفرش همراهی کنید. ما می خواستیم که به عناصر گیم پلی LittleBigPlanet بیفزاییم.

Sackboy می تواند از قسمت های مختلف بالا برود و ما شخصیت های Toggle, Swoop و Oddsock را هم داریم که بعد های جدیدی را به گیم پلی و داستان اضافه می کنند. تا کنون 8 میلیون مرحله در LittleBigPlanet ساخته شده است که عناصر مذکور، همچنان به سازندگان می تواند ابزارهای بیشتری را اعطا کند.

بازیکنان در بخش داستانی با یک سری کاملا جدید از پازل ها و معماها به چالش کشیده خواهند شد و منو مخصوص Popit طوری تعبیه شده است تا تمامی گزینه های مخصوص  ساخت و ساز هر چه بیشتر در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. بازی LittleBigPlanet 3 دارای ۱۶ ابزار جدید مخصوص ساخت و ساز است که دوبرابر عناوین قبلی می باشد. رابط کاربری آن نیز دچار تغییراتی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید