نسخه PC بازی Dead Rising 3 تمامی چهار DLC منتشر شده را خواهد داشت

۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۳

اکثر اوقات زمانی که نسخه کنسولی بازی ها برای PC نیز پورت می شوند یک مزیت بزرگ را به همراه دارند. به عنوان مثال در بازی Castlevania: Lords of Shadow هر دو DLC منتشر شده برای کنسول ها را شما می توانستید تجربه کنید و نیاز به دانلود اضافه و غیره نبود. اما این مسئله برای جدیدترین بازی زامبی محور شرکت Capcom به چه صورت است؟ برای دریافت پاسخ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت Capcom امروز رسما اعلام کرده است که نسخه PC بازی Dead Rising 3 تمامی چهار DLC منتشر شده برای کنسول Xbox One را تحت عنوان “Untold Stories of Los Perdidos” خواهد داشت. نسخه PC از این پس با نام “Dead Rising 3 Apocalypse Edition” خطاب می شود و آن دسته از بازیکنانی که عنوان مذکور را پیش خرید می کنند، در زمان خرید از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. 

شرکت Capcom بازیکنان بسیار زیادی را زمانی که اعلام کرد عنوان انحصاری کنسول Xbox One یعنی Dead Rising 3 برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد خوشنود ساخت. اما این شادی طولی نکشید چرا که بعدا گفته شد عنوان مذکور بر روی PC نیز به صورت ۳۰ فریم درثانیه قفل شده اجرا می شود. این مسئله بسیاری از PC گیمرها را می تواند ناراحت کند چرا که آنها از چنین پورت هایی انتظار بهینه سازی فراوانی دارند. Dead Rising 3 بر روی Xbox One از مشکلات گرافیکی زیادی رنج می برد که از رزولوشن گرفته تا فریم ریت نا پایدار در چنین عنوانی که صدها زامبی همزمان در میدان جولان می دهند.

با این حال تا تاریخ انتشار یعنی ۵ سپتامبر مصادف با ۱۴ شهریور صبر می کنیم تا نتیجه را دریابیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید