گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

“کارگاه علوی” ساخته شد.

اخبار
“کارگاه علوی” ساخته شد.

سرانجام پس از دو سال کار بر روی بازی معمایی “کارگاه علوی” , استودیوی Aanimator در وبلاگ خود خبر از به پایان رسیدن ساخت این بازی داد. کارگاه علوی یک بازی ماجرایی و معمایی سوم شخص است که بر محور دیالوگ ها و سرنخ ها بنا شده است.

سازندگان این بازی در وبلاگ خود نوشتند که :

” در آخر بعد نزدیک به دو سال ، ساخت بازی کامپیوتری کارآگاه علوی به پایان رسید و برای دوستاران این بازی این نوید را خواهیم داد که به زودی خبرهای انتشار بازی و تاریخ آن را به اطلاع خواهیم رساند . بازی کارآگاه علوی یک بازی ماجراجویی کلیک سوم شخص است که حاکی قتل زنی ایست که شما باید برای پیدا کردن قاتل آن به نقاط مختلف بروید و با افراد مختلفی گفتگو کنید در این میان باید معماها و پازل ها و ترکیب های مختلفی را حل کنید و سرنخ های مختلفی را بدست آورید . در طول باری پازل های متعددی دارد که بازیگر را مجزوب خود میکند . بازی کاراگاه علوی در ۱۹ مرحله با لکیشن های متفاوت ارائه میگردد . که بازی گر را برای چندین ساعت به خود مشغول میکند .”

نسخه ی دموی بازی کارگاه علوی مدت ها قبل منتشر شد و با گرافیک خود نظر خیلی ها را جلب کرد. اما معما های نسخه ی دمو چندان حرفه ای نبودند و در مدارکی که در لوکیشن ها یافت می شد , غلط های املایی بسیاری بود. امیدواریم این مشکلات در نسخه ی اصلی رفع شوند و بتوانیم شاهد موفقیت یکی از معدود بازی های ماجرایی و معمایی ایرانی باشیم.

توجه شما را به دیدن تصاویری از نسخه ی دموی بازی کارگاه علوی جلب می کنیم :

در اتاقی که خانم روژان کشته شد مطمئنا سرنخی وجود ندارد و فقط دکتر پلیس جنایی که بالای سر جسد است , ساعت به قتل رسیدن خانم روژان را می گوید که فایده ای ندارد!

راهروی خانه ی خانم روژان که فقط نقش ارتباط دهنده اتاق ها را دارد. (وجود یک سرنخ در این راهرو می توانست جالب باشد.)

انباری زیر پله شلوغ است ولی چیز خاصی که در حل معما کمک کند در آن پیدا نشد!

اتاقی که در بازی کاملا بی استفاده است. حداقل می شد کاری کرد که کارآگاه علوی در کمد یا کشو را باز کند و چیزی دستگیرش نشود!

معلوم نیست که چرا یکی از اقوام خانم روژان که کارآگاه علوی باید چند بار با او دیالوگ داشته باشد , در دور ترین اتاق نشسته است!؟ این مسئله با وجود کند راه رفتن کارآگاه علوی , بسیار آزار دهنده است.

مدل های سه بعدی و تکسچر ها بسیار خوب هستند.

12345678910(9 رای, میانگین آرا 5٫78 از 10 )
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

  1. JIJAL گفت:

    ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    4Thumb up 5Thumb down
  2. BAYEK گفت:

    مطلب هفت سال پیش !!!!! کاش زمان برمیگشت .

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت