هیچ گونه نمایشی از Doom تا سال 2015 منتشر نخواهد شد

۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳

سری جدید بازی Doom در نمایشگاه QuakeCon به نمایش درآمد و حضار شاهد بخشی از گیم پلی آن بودند. با این حال انتظار منتشر شدن تصاویر و ویدئوهای مختلف توسط سازندگان را فعلا از فکرتان بیرون کنید چرا که رسما اعلام کرده اند، تا سال 2015 خبری از هیچ گونه نمایش رسمی نخواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 آقای Pete Hines به عنوان معاون رئیس بخش بازاریابی و روابط عمومی شرکت Bethesda طی صحبت های خود با سایت PCGamer اعلام کرده اند که رونمایی صورت گرفته هرگز به نمایش عموم در نخواهد آمد چرا که یک معرفی رسمی نبوده است. ایشان پیرامون مقابله با بازدید ها گفته اند:

مردم با خود می گویند ما با یک استریم خالی برای بازی که هنوز رسما معرفی نشده است نظرمان جلب نمی شود. به مرور این مسئله ریز تر خواهد شد و فریم به فریم مورد بررسی قرار می گیرد تا اینکه برای همگان قابل حضم باشد.

پس با این حساب شما هرگز شاهد نمایش صورت گرفته نخواهید بود.

شاید بپرسید خوب اگر بازی آماده معرفی رسمی نبوده است، پس برای چه چیزی دقیقا یک گیم پلی را مردم در نمایشگاه QuakeCon شاهد بودند؟ Hines چنین می گویند که شرکت Bethesda خواهان نمایش یک چشمه از بازی Doom بوده است تا اینکه هواداران این سری بازی بسیار محبوب، یک QuakeCon دیگر را دست خالی بر نگردند. ایشان ادامه می دهند:

ما می خواستیم تا به همگان آرامش خاطر بدهیم که استدیو سازنده همچنان می تواند بازی های خارق العاده ای را بسازد و در این میان Doom را به همان گونه ای ارائه خواهد کرد که شما آن را دوست می دارید و می خواهید که احترام بگذارید.

موتوری که بازی Doom با آن ساخته می شود id Tech 6 نام دارد و کنسول های نسل هفتمی همانطور که انتظار میرفت از دریافت بازی مذکور محروم خواهند بود چرا که Doom فقط برای PCs, Xbox One و PlayStation 4 منتشر خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید