Teenage Mutant Ninja Turtles: Training Lair معرفی شد

۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۰

چند روز پیش خبر جالبی منتشر شده بود پیرامون اینکه  شرکت Activision قصد دارد سری جدید بازی Teenage Mutant Ninja Turtles را برای کنسول Xbox 360 منتشر کند. در سایت Xbox Achievements لیست کامل اچیومنت های بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Training Lair در کنار باکس آرت آن نیز به چشم می خورد. هم اکنون این خبر حقیقت یافته است و می توانید برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت Paramount Pictures که قرار است در ماه آینده فیلم جدید Teenage Mutant Ninja Turtles  را اکران کند، اعلام کرده است بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Training Lair واقعی می باشد و به زودی هم عرضه خواهد شد.

در بیانیه رسمی Paramount Pictures به سایت Gamespot آنها اعلام کرده اند که با شرکت مایکروسافت همکاری دارد تا اینکه عنوان نامبرده مخصوص کینکت طراحی شود. هم چنین گفته شده که تمامی طراحی ها و تصاویر موجود در این بازی بر اساس جدیدترین فیلم TMNT  انتخاب شده است. Paramount نوشته است:

با بهره گیری از دارایی های فیلم سینمایی و به کار گیری دستگاه کینکت، بازیکنان خواهند توانست تا اینکه وارد مخفی گاه لاک پشت های نینجا شوند و فنون یک نینجا را فرا گیرند.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Training Lair برای کنسول نسل هفتمی Xbox 360 منتشر خواهد شد و در تاریخ ۲۲ جولای (مصادف با ۳۱ تیر) برای مدتی به صورت رایگان قابل دانلود خواهد بود . لیست اچیومنت های آن در سایت Xboxachievements.com موجود بوده و تنها تصویر منتشر از آن را در این جا مشاهده می کنید:

Teenage Mutant Ninja Turtles: Training Lair

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید