ولادمیر پوتین به سازندگان عنوان S.T.A.L.K.E.R نامه داد

۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶

تقریبا همه ی ما ولادمیر پوتین را می شناسیم و او را به دلایل مختلفی در رسانه ها دیده ایم. اما شاید هیچوقت فکر نمی کردیم که وی را در وب سایت های خبری مرتبط با بازی ببینیم. وی در اقدامی تازه نامه ای به سازندگان عنوان موفق S.T.A.L.K.E.R داده است و در مورد بازی بعدی آنها، که در کشور روسیه شکل می گیرد با آنها صحبت کرده است.

لازم به ذکر است که سازندگان عنوان ترسناک و موفق S.T.A.L.K.E.R در حال تلاش برای جمع آوری بودجه برای عنوان جدیدشان هستند. این عنوان با نام Areal منتشر خواهد شد و ادامه ای بر داستان S.T.A.L.K.E.R خواهد بود. این پروژه تا به امروز بسیار موفق بوده و توانسته است در مدت 4 روز به میزان 38.607 دلار پول، از 50000 دلار پول مورد نیاز خود را جمع آوری کند. به نظر می رسد که همین مساله باعث شده است که توجه ولادمیر پوتین به این بازی جلب بشود. 

امروز استودیو West Games، سازنده ی این عناوین، نامه ای مهر و امضا شده از طرف ولادمیر پوتین دریافت کرده اند. وی در این نامه اشاره کرده است که دخترش او را در مورد این بازی با خبر کرده است و گفته است که برای شروع پروژه ی این بازی به آنها کمک کرده است. وی همچنین از علاقه اش نسبت به بازی های کامپیوتری صحبت کرده است و بازیسازان استودیو West Games را به کاخ کرملین دعوت کرده است. با این حال هنوز استودیو West Games از صحت این نامه یا سرکاری بودن آن صحبتی نکرده است و تنها گفته است که در حال بررسی این قضیه هستند. 

ترجمه ی این نامه:

Eugene عزیز

دخترم مرا در مورد بازی جدید شما، Areal، که یک جانشین برای بازی معروف شما، یعنی STALKER است با خبر کرده است. او به من گفت که برای شروع پروژه ی شما کمک کرده است و مبلغی پرداخت کرده. من هم به بازی های ویدئویی، مخصوصا سبک تیراندازی علاقه مند هستم و از ایده ی آنها خوشم می آید. این مساله که مردم به یک دیگر تیر اندازی نکنند و بازی هایی مانند بازی شما را بازی کنند بسیار مهم است. 

نسخه ی اول بازی STALKER در کشور اکراین بود و حال داستان نسخه ی جدید این بازی، یعنی Areal در مرکز کشور روسیه اتفاق می افتد و اگر این بازی جنگ با موجودات جهش یافته باشد برای من بسیار جذاب خواهد بود. من خودم هم همیشه ایده های این چنینی دارم و به ایده ی شما بسیار علاقه دارم. 

اگر شما به من اجازه ی بازی کردن نسخه ی آزمایشی این بازی را بدهید شما را به کاخ کرملین دعوت خواهم کرد و شخصا با شما ملاقات می کنم. در آنجا می توانیم کمی در کنار هم بازی کنیم و در مورد علاقه مندی های جوانان و گیمر های کشورمان با یک دیگر صحبت کنیم.

با آرزوی بهترین ها

امضا

ولادمیر پوتین

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید