سیستم شکار در Far Cry 4 بازنگری شده است

۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۷

کارگردان عنوان Far Cry 4 یعنی Mark Thompson به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که البته هیچ ارتباطی به بخش داستانی ندارد و مربوط به سیستم شکار و تغییراتی است که در آن ایجاد شده است. در Far Cry 4 قرار است شاهد یک سیستم شکار واقعی و یکپارچه باشیم تا مخاطبان تجربه ی واقعی یک شکار را داشته باشند.

در بازی Far Cry 3، بازیکن قادر بود که با RPG و حتی نارنجک جانوران را شکار کند که البته این امر کمی غیر واقعی بود و بسیار بعید بود که در زندگی واقعی کسی این گونه به شکار بپردازد. بنابراین در Far Cry 4 یوبی سافت این سیستم را بازنگری کرده است و برای اینکار از سیستم شکار عنوان خوش ساخت Tomb Raider الهام گرفته است. شما می توانید یک گوزن را با تیر کمان ( Bow ) شکار کنید که البته در این حالت تنها بخش های خاصی از بدن وی قابل استفاده است یا می توانید با آغشته کردن سم به مکان حضور گوزن، او را از پای در آورید و حتی می توانید همانند یک مار ( به طور مخفیانه ) به آن نزدیک شود و با گلوله مغزش را متلاشی کنید. پس از شکار کردن گوزن، شما می توانید به راحتی آن را جمع آوری و از بدنش استفاده کنید. این بازی با طراحی کلی نسخه ی قبلی ساخته شده است اما تمام چیز هایی که در بازی وجود دارند نسبت به قبل پیشرفته تر شده اند که یکی از آن ها سیستم شکار است که بسیار یکپارچه شده است. بنابراین در شروع بازی که شما تجهیزات زیادی ندارید نیز می توانید شکار کنید زیرا با همان ابزار و تجهیزات ابتدایی نیز شکار کردن ممکن است.

در اوایل دوران حکومت Pagan، گروه مقاومت مردمی به رهبری فردی به نام Mohan Ghale شکل گرفت و جنگ های چریکی بین نیرو های مردمی و نیرو های حکومتی شکل می گیرد. البته این دو شخصیت تنها بر سر حکومت با هم مبارزه نمی کنند بلکه هدف اصلی آن ها از این جدال رسیدن به زنی به نام Ishwari می باشد که هر دو عاشق آن هستند. سرانجام این جدال با مرگ Mohan پایان می پذیرد و Ishwari نیز از این منطقه فرار می کند. Pagan Min هم که سر خورده شده است، Kyrat را ترک می کند و حکومت را به فرمانروایان دیوانه ی خود می سپارد. بازیکنان در نقش پسر Mohan به نام Ajay Ghale به Kyrat باز می گردند. او به این دلیل به Kyrat بازگشته تا بنا به وصیت مادرش خاکسترش را در بلند ترین کوه این منطقه پخش کند ولی خون Mohan Ghale در رگ های اوست و روحیه ی مبارزه ی پدرش در او پدیدار می شود و او وارد نبردی سخت با حکومت استبدادی Pagan Min می شود.

این بازی توسط استدیو های Ubisoft Montreal، Red Storm Entertainment، Ubisoft studio، Ubisoft Toronto، Ubisoft  Shanghai، Ubisoft Kiev ساخته می شود. این عنوان در ۱۸ نوامبر ( ۲۷ آبان ۹۳ ) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید