سازندگان The Crew از دستیابی به رزولوشن 1080p می گویند | حذف کینکت باز هم به داد Xbox One رسید

۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۰

در سری جدید SKU کنسول نسل هشتم شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One، دستگاه کینکت حذف شده است که این مسئله علاوه بر تاثیر گذاری در قیمت نهایی (کاهش ۱۰۰ دلار) باعث شده است که ۱۰ درصد از GPU کنسول هم آزاد شود و در اختیار سازندگان قرار بگیرد. این ده درصد تا کنون موجب شده تا بازی Destiny به رزولوشن 1080p دست پیدا کند اما عنوان مذکور تنها نیست و بازی سبک مسابقه ای شرکت Ubifsoft یعنی The Crew نیز به خوبی از این مهم بهره برده و موفق شده است که به کیفیت مطلوب و برابری دست پیدا کند. برای توضیحات بیشتر پیرامون این مسئله از سوی سازندگان توصیه می کنیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سایت  GamingBolt مصاحبه های مختلفی با بازی سازان مختلف پیرامون فرد کنسول Xbox One داشته است. اینبار نوبت به آقای Stephane Beley به عنوان کارگردان بازی The Crew رسیده است تا از کار با کنسول مایکروسافت برایمان بگوید: 

اعضای تیم حاضر در استدیو Ivory Tower متشکل از برنامه نویسان و طراحان بسیار حرفه ای با بیش از 15 سال سابقه کاری در سبک مسابقه ای می باشد. آنها زمانی که بهینه سازی بازی ها برای PS1, PS2, PS3, Xbox و Xbox360 یک چالش حساب می شد فعالیت داشتند. ما همچنین از همکاری شرکت مایکروسافت با استدیوهایی که به قدرت کینکت احتیاجی ندارند خرسند هستیم. 

بازی The Crew در ماه نوامبر برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید