Power Pak برای دسته های PS4 به بازار خواهد آمد

۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۶

شرکت Nyko را می توان یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه ی لوازم جانبی برای کنسول ها نامید. حال این شرکت جدیدترین محصول خود را معرفی کرده است. این محصول یک باتری افزایشی برای دسته های کنسول PS4 می باشد و تا مدتی دیگر برای DualShock 4  ها به بازار خواهد آمد.

این پک باتری از طریق درگاه Micro USB این دسته وصل خواهد شد و طبق ادعا های این شرکت، عمر باتری یا ظرفیت آن را دو برابر خواهد کرد. این شرکت در توضیحات خود گفته است: “این محصول بسیار سبک وزن بوده و آرگونومیک بوده دسته را از بین نخواهد برد. همچنین در هنگام بازی شما را اذیت نخواهد کرد و باعث افزایش یافتن زمان لذت آنها از بازی کردنتان خواهد شد.”

این دستگاه به همراه شارژری عرضه خواهد شد که می تواند تا دو دسته ی DualShock 4 را به طور همزمان شارژ کند. این دستگاه با قیمت 20 دلار عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که این شرک برای دسته ی کنسول های متفاوتی Power Pak تولید کرده است. با این حال بهترین محصول این شرکت را میتوان Power Pak مخصوص کنسول 3DS این شرکت نامید. این شرکت در کشور آمریکا، ایالت کالیفرنیا و شهر لوس آنجلس فعالیت می کند. از دیگر محصولات این شرکت می توان به شارژر Charge Base اشاره کرد که برای هر دو کنسول Xbox One و PS4 عرضه شده است.

در ادامه تصویری از این محصول را با هم می بینیم.

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید