کارگردان Pay Day 2 از Overkill جدا شد

۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۴

کارگردان عنوان موفق Pay Day 2 آقای David Goldfarb از استدیو سوئدی Overkill جدا شد تا استدیو مستقل خود را بر پا کند. او دلیل این اقدام را این گونه بیان کرد :

من مطمئن هستم که آینده روشنی در انتظار این استدیو (Overkill) می یاشد اما به شخصه ترجیح می دهم به جای کار کردن روی یک عنوان AAA،  در یک استدیو کوچک تر، روی عناوین مستقل تمرکز کنم. من فکر می کنم که زمان آن فرا رسیده است که از تیم جدا شوم .خیالم از بابت استدیو راحت است زیرا در حال حاضر Overkill  از موقعیت خوبی برخوردار است. شاید دلیل این اقدام این بوده است که من از مدت ها پیش در حال ساخت بازی های مختلف بوده ام.

آقای David Goldfarb با بیش از 15 سال سابقه در صنعت گیم در شرکت هایی همچون Overkill, DICE و Guerrilla Games کار کرده اند و در ساخت بازی هایی همچون Battlefield 3, Mirror’s Edge, Payday 2 و Killzone 2 مشارکت داشته اند. او ادامه می دهد : 

من همیشه می خواستم بازی را بسازم که خودم می خواهم و توجهی به آن چه رییسم می خواهد نداشته باشم . Pay Day 2 یک موفقیت برای تیم ما به حساب می آمد اما این چیزی نبود که من را راضی نگه دارد.

استدیو آقای Goldfrab برای شروع 4 نفر را استخدام خواهد کرد. طرح هایی اولیه از نخستین بازی این استدیو ایجاد شده اما او اطلاعات دقیقی را در این مورد نمی دهد صرفا می گوید که از عناوین MOBA و سبک کمیک بوکی و حتی پیکسلی خوشش نمی آید و چنین بازی را نخواهد ساخت اما در عوض عاشق سبک RPG است و روزی یک بازی در این سبک عرضه خواهد کرد. بعد از شنیدن صحبت های او می توان حداقل از یک چیز اطمینان داشت : او دیگر بازی AAA نخواهد ساخت و با تیم های بزرگ همکاری نخواهد کرد‌ !

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید