Playstation 4 با طرح انیمیشن Frozen برای ژاپن معرفی شد

۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۳

انیمیشن بسیار زیبا و پر طرفدار اخیر شرکت Disney یعنی  Frozen را احتمالا شما نیز تماشا کرده اید. نظر شما چیست که طرح شخصیت های آن را بر روی کنسول نسل هشتمی خود داشته باشید؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا نگاهی به طراحی جدید شرکت سونی بیندازیم.

شرکت سونی رسما نسخه Limited Edition دستگاه Frozon Playstation 4 را تایید کرده است. بر روی کنسول طرح دو شخصیت Anna و Elsa مشاهده می شود که با لیزر حکاکی شده اند. سونی قصد دارد این مدل مخصوص را در تاریخ 16 جولای (چهار روز دیگر) به قیمت 42,980 ین (250 یورو) توزیع کند. اگر می خواهید یک نسخه از فیلم نامبرده را هم در بسته داشته باشید، باید 4,000 ین دیگر پرداخت کرد.

هنوز خبری از عرضه این طرح برای بازار غرب نیست و شاید هم هرگز چنین اتفاقی نیفتد چرا که در تمامی قسمت های آن ژاپنی نوشته شده است. اینگونه طراحی ها برای بازیکنان آسیای شرقی مسلما جذابیت بیشتری خواهد داشت تا مصرف کنندگان در کشورهای غربی.

با تمام این اوصاف بازار کنسول های مخصوص بازی های ویدئویی در ژاپن مدت زیادی می شود که سیر نزولی نه چندان جالبی را در پیش گرفته و شاهد عملکرد خارق العاده کنسولی همچون PlayStation 2 نبوده است. مجله ژاپنی Enterbrain گزارش کرده است که PlayStation 4 کمترین تاثیر را بر روی بازار کنسول های ژاپنی گذاشته است. در آمده حاصله از فروش آن در اوایل سال ۲۰۱۴ به ۷۰۶٫۳ میلیون ین می رسد که در مقایسه با ۶۶۳٫۹  میلیون ین در سال ۲۰۱۳ تفاوت چندانی به چشم نمی خورد. در گزارش Media Create نیز آمده است که PlayStation 4 پس از عرضه دو ماهه در ژاپن، نتوانست در یک هفته به فروش ۱۰,۰۰۰ دستگاهی برسد.

 

Frozon PS4

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید