Superfrog HD به اندروید آمد

۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۳

Superfrog یک موجود ماورالطبیعه از سال 1995 است. حال این شخصیت دوست داشتنی به صورت HD و برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. پیش از این، این شخصیت را بر روی کامپیوتر های شخصی و Playstation هم دیده بودیم. هدف این بازی هم مانند بسیاری از بازی های قدیمی، پیدا کردن شاهزاده ی داستان و نجات دادن اون به وسیله ی حل معما هاست.

بسیاری از منتقدین، این عنوان را یکی از بهترین مثال ها برای بازی های معمایی معرفی کرده اند. بازیکنان در این بازی می توانند درجه ی سختی معماها را کم یا زیاد کنند. حال این نسخه از گرافیک HD پشتیبانی می کند و تمامی انیمشن های آن از نو طراحی شده است. داستان کلی بازی به این شکل است که یک جادوگر بد، شاهزاده ی قصه ی ما را به یک قورباقه ی زشت تبدیل می کند. او پس از این کار شاهزاده را دزدیده و با خود می برد. پس از این شاهزاده در قلعه ی جادوگر ماده ای را پیدا می کند که به او قدرت های ماوارالطبیعه می دهد و او را قدرتمند می کند. حال او می خواهد از جادوگر بد قصه انتقام بگیرد.

سبک این عنوان سکوبازی دو بعدی بوده و همانند بسیاری از بازی های کلاسیک در این سبک می باشد. از قابلیت های این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرافیک از نو طراحی شده ی HD
  • 24 مرحله ی جدید که بر اساس مراحل قدیمی ساخته شده است.
  • 6 دنیای متفاوت که طراحی کاملا متفاوتی دارند
  • سبک بازی کاملا کلاسیک و آرکید
  • سبک بازی Frog Trials که همانند بازی های دویدن بی نهایت طراحی شده است

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید