حالت Co-op در AC های بعدی!

۱۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۵

کارگردان بازی Assassin’s Creed : Brotherhood در مصاحبه با سایت Gamesradar گفت که  در آینده و در شماره های بعدی سری AC , بخش های Co-op (چند نفره گروهی) هم به اضافه خواهد شد.

Petric Plord افزود : ” در Brotherhood ما فقط قصد اضافه کردن بخش های آنلاین را داشتیم. وارد کردن بخش های آنلاین به یک بازی پرطرفدار و همچنین وسیع همچون سری AC کار بسیار خطرناک و سختی است. بسیاری معتقدند که برای این کار باید کل هسته ی بازی از نو ساخته شود. اما ما کم کم قصد داریم به بازی های آنلاین وارد شویم و فکر می کنم که وجود حالت های آنلاین در Brotherhood شروع بسیار خوبی باشد. ما کم کم و در شماره های بعدی بخش آنلاین را گسترش می دهیم و می توانم قول دهم که در شماره ی بعدی , حالت Co-op وجود خواهد داشت.”

Petric همچنین گفت که : ” ما با Brotherhood , سری AC را یک پله بالاتر برده ایم و حداقل می توانم بگویم که در سطح AC II در جا نزده ایم. ما قصد گسترش این سری را داشته و داریم و شماره های بعدی این سری جوری خواهد بود که هیچ کدام از طرفداران آن انتظارش را ندارند. ما ایده های بسیار نابی داریم و حیف است که همه ی آن ها را در یک بازی مصرف کنیم. “

بازی Assassin’s Creed : Brotherhood در تاریخ ۲۵ آبان ۸۹ برای پلتفرم های X360 , PC , PS3 و PSP عرضه خواهد شد.

———————————————————————————-

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید