یوبی سافت : فیلم های ما ضعیف نخواهند بود

۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۱

اگر این عقیده را داشته باشید که ساختن فیلم از روی بازی های رایانه ای همواره محکوم به شکست است، باید به عقیده شما احترام گذاشت زیرا کاملا منطقی است. موفقیت تجاری برای یک فیلم سینمایی که از روی بازی رایانه ای ساخته شده است به جز عنوان Final Fantasy VII : Advent Children، عملا وجود ندارد.

این در حالی است که یوبی سافت 6 فیلم از روی بازی های خود نظیر Far Cry، Watch Dogs، Splinter Cell و Assassin’s Creed در دست ساخت دارد و واقعا عجیب خواهد بود که این فیلم ها موفق شوند و اشتباهات گذشته این گونه فیلم ها در آن ها تکرار نشود. Yves Guillemot اعتقاد دارد که این فیلم ها ضعیف نخواهند بود :

بهترین راه برای اینکه مطمئن شوید کنترل فیلم در دست شما است ( مطمئن شوید که یک بازی رایانه ای در صورت تبدیل به یک فیلم، دچار شکست و سقوط نمی شود) این است که در تولید فیلم نقش داشته باشید. این سناریو، کارگردان و بازیگران هستند که به یک فیلم اعتبار می بخشند و اگر شما بتوانید با استودیو های بزرگ مذاکره کنید، مطمئن می شوید که آن ها همان چیزی را تولید می کنند که شما می خواهید و اهمیت یک IP را می فهمند ( چیزی که مهم است این است که بازیبازان از این فیلم ها لذت ببرند). سپس شما می توانید اطمینان داشته باشید که یک فیلم مطابق با انتظارات مردم تولید کنید. محتوای این فیلم های به قدری جذاب است که می تواند در آینده نیز مورد استفاده قرار گیرد برای مثال اگر شما تعداد زیادی از جلوه های ویژه ی مناسب و خلق جهان ها و شخصیت های متعدد را داشته باشید می توانید آن ها در بازی هایتان نیز قرار دهید. بنابراین بازی ها غنی تر، زنده تر و سینمایی تر  می شوند .

سال گذشته یوبی سافت رسما اعلام کرد که ۵ فیلم سینمایی از روی عناوین خود که عبارتند از Assassin’s Creed، Rabbids، Far Cry، Watch Dogs، Splinter Cell خواهد ساخت. پس از اینکه مشخص شد در فیلم Assassin’s Creed بازیگر مشهوری با نام Michael Fassbender ایفای نقش خواهد کرد و فیلم احتمالا در ۲۵ می سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد و همچنین در فیلم Splinter Cell نیز Tom Hardy به ایفای نقش به جای سم فیشر خواهد پرداخت و  Sheldon Turner نویسنده ی سری فیلم های X-men فیلنامه فیلم را خواهد نوشت، یوبی سافت اعلام کرد که آقایان Paul Wernick و Rhett Reese برای نوشتن فیلمنامه ی این فیلم انتخاب شده اند. تا کنون بازیگر نقش اصلی این فیلم یعنی آیدن پیرس مشخص نشده است ولی چندی پیش طی یک نظرسنجی تام کروز بیشترین رای را برای این نقش کسب کرد و حال یوبی سافت نیز اعلام کرده است تام کروز اصلی ترین گزینه ی آن ها برای بازی در نقش آیدن پیرس می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید