گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی : Valiant Hearts : The Great War

۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸

یکی از بازی های جذاب و زیبایی که در روز ها اخیر منتشر شده است، عنوان Valiant Hearts : The Great War نام دارد. بازی که با داستان بسیار زیبا و درگیر کننده ی خود در کنار گیم پلی جذابش، توانسته عده ی زیادی را از تجربه ی خود راضی کند. اما یکی از برترین بخش های این عنوان، موسیقی متن آن است.

Ubisoft Montpellier یکی دیگر از بهترین بازی های دو بعدی را تولید کرده است. Valiant Hearts : The Great War یک بازی دو بعدی با یک داستان بسیار زیبا و یک گیم پلی معما گونه است. بازی وراتگر داستان 4 فرد متفاوت به نام های امیل، کارل، فردی و آنا است که به نحو سرنوشتشان به هم گره می خورد. گیم پلی زیبا و جذاب بازی که دارای بخش های مختلفی چون معما ها، مخفی کاری و حتی راندن خودرو است، جذابیت زیادی به بازی بخشیده است.

موسیقی بازی به ویژه تم اصلی آن بسیار درگیر کننده است و به خوبی مخاطب را با فضای دردناک و غم انگیز جنگ جهانی اول آشنا می کند. آهنگ های احساسی و سراسر دردناک این بازی به خوبی مخاطب را با خود همراه می سازد. برخی از مواقع بازی واقعا موسیقی شما را مجاب می کند تا از ادامه ی بازی دست بکشید و تنها به موسیقی گوش دهید. به شما توصیه می کنم حتما آلبوم موسیقی این عنوان را دانلود کن زیرا حجم بسیار کمی دارد و می توانید به راحتی از آن لذت ببرید.

دانلود آلبوم با حجم 17 مگا بایت

پسوورد : www.gamefa.com

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید