Metal Gear Solid V : Kiefer Sutherland مرز های جدیدی در بازی های رایانه ای به وجود می آورد

۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۲

Kiefer Sutherland بازیگر مشهور سریال 24 که در جدید ترین نسخه ی سری Metal Gear یعنی Metal Gear Solid V : The Phantom Pain و Ground Zeroes، وظیفه ی صداگازی شخصیت اسنیک را بر عهده داشته است، در توییت جدید خود به ستایش از این بازی و خالق آن یعنی کوجیما پرداخته است.

این بازی یکی از هیجان انگیز ترین مرز های سبک سرگرمی را به وجود می آورد. کار با بازیسازان ژاپنی و در راس آن ها هیدو کوجیما برای من فوق العاده بود.

طبق شایعات و اخبار کار صداگذاری شخصیت ها بازی به پایان رسیده است و بازی مراحل پایانی ساخت خود را طی می کند و احتمالا در سال 2015 عرضه خواهد شد.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 را از اینجا به قلم عرفان خورسند مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید