اولین تصاویر از The Last of Us : Remastered با کیفیت 1080p منتشر شد : این آخر الزمان دیدن دارد

۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۴

اولین تصاویر از گیم پلی عنوان The Last of Us : Remastered که قرار است با کیفیت 1080p و 60 فریم بر ثانیه بر روی PS4 اجرا شود، توسط یک سایت کره ای منتشر شده است و Arne Meyer از ناتی داگ نیز تایید کرده است که این تصاویر حیقیقی هستند و از نسخه ای گرفته شده اند که برای وبسایت های ژاپنی ارسال شده است.

من فکر می کنم این تصاویر از نسخه ی نمایشی که برای وبسایت های ژاپنی فرستاده ایم، گرفته شده است. شاید آن ها سهوا این تصاویر را منتشر کرده اند ولی با این حال می توانید از آن ها لذت ببرید.

بازی در بخش گرافیک دارای بهبود های متعددی چون بهبود طراحی چهره ی شخصیت ها، سایه زنی و نورپردازی و بافت ها می باشد. همچنین این عنوان دارای DLC داستانی Left Behind و دو بسته ی Abandoned Territories و Reclaimed Territories برای بخش چند نفره است.

با مقایسه دو تصویر زیر می توانید بهبود گرافیکی را مشاهده کنید :

PS3

PS4

۲۰ سال پس از شیوع یک بیماری ناشناخته در سرتاسر کره ی زمین انسان ها به حیواناتی وحشی و درنده تبدیل شده اند و بازماندگان نیز برای به دست آوردن غذا و سلاح یکدیگر را از بین می برند. Joel یکی از بازماندگان این واقعه ی شوم است. وی برای انتقال یک دختر بچه ی ۱۴ سال به نام Ellie از منطقه ی قرنطینه، استخدام می شود. این سفر در ابتدا آسان به نظر می رسد ولی در نهایت به یک سفر خطرناک در سراسر خاک ایالات متحده منجر می شود. در این میان Joel به Ellie دلبستگی پیدا می کند و او را همانند دختر واقعی خود می داند و این امر آغاز گر یک رابطه ی عمیق بین آن ها می شود.

The Last of Us : Remastered در تاریخ 29 جولای بر روی PS4 عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید