Sledgehammer : مردم از داستان Call of Duty : Advanced Warfare لذت خواهند برد

محمـد حسین صفری
۱۶ تیر ۱۳۹۳ - 10:56

Call of Duty : Advanced Warfare اولین نسخه از این سری می باشد که تمرکز اصلی خود را بر روی کنسول های نسل هشتم قرار داده است. استودیو Sledgehammer Games به عنوان خالق اصلی بازی، بر روی نسخه های Xbox One، PS4 و PC کار می کند و استودیو High Moon نیز قرار است پورت نسخه های نسل هفتمی را بر عهده بگیرد.

کارگردان بازی یعنی آقای Bret Robbins درباره ی این عنوان و ویژگی های آن می گوید :

من فکر می کنم ما یک Call of Duty عالی را دستانمان داریم. من فکر می کنم این عنوان برای طرفداران هیجان انگیز خواهد بود زیرا این عنوان بر روی کنسول های نسل هشتم و PC یک گرافیک فوق العاده خواهد داشت و مردم از آن هیجان زده می شوند. من فکر می کنم این بازی واقعا سرگرم کننده و زیبا است.

Advanced Warfare نسبت به نسخه های پیشین از داستان قوی تر و بهتری برخوردار است و Sledgehammer می خواهد اطمینان حاصل کند که مخاطبان روی بخش داستانی وقت بگذارند :

من واقعا امیدوارم بازیکنان روی این بخش وقت بگذارند. من فکر می کنم ما در حال بازگو کردن یک داستان واقعا قانع کننده در این زمان هستیم. در واقع ما یک داستان جدید که تا حالا در جایی آن را ندیده ایم را روایت می کنیم. ما برخی از شخصیت های بسیار بزرگ را در داستان به شما معرفی خواهیم کرد، شخصیتی مانند Jonathan Iron که کوین اسپیسی نقشش را ایفا می کند. ما همچنین در حال کار های زیادی بر روی صحنه های سینمایی و شیوه ی روایت داستان در بازی هستیم. ما برای هیجان انگیز کردن بازی تلاش می کنیم و سعی می کنیم شخصیت های به یاد ماندنی را خلق کنیم. من فکر می کنم مردم واقعا از داستان بازی لذت خواهند برد.

در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Private Mitchell می باشد که در ابتدا تقنگدار نیروی دریایی آمریکا بوده ولی به واسطه دعوت یکی از دوستانش به نام Will Irons که فرزند Jonathan Irons است وارد شرکت خصوصی نظامی Atlas می شود.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 را به قلم محمد حسین صفری از اینجا مشاهده کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید