گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان جدید سخت افزار Oculus Rift، اجازه ی بازی کردن با گربه ها را به شما می دهد

۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۰

هنوز کاربرد هدست های واقعیت مجازی در بازی هایی که محوریت آنها حیوانات مجازی است مشخص نیست. با این حال این مساله رو به تغییر است و بازی های جدیدی در این سبک در حال منتشر شدن هستند. عنوان Nekolus یکی از این عنوان ها است که توسط یک استودیو مستقل ساخته شده است. سازندگان این بازی امیدوارند که این بازی بتواند در بازار موفق ظاهر شده و نظر طرفداران را جلب کند.

مساله ای که از حالا قابل پیشبینی است، وارد شدن بازی های معروف این سبک، به دنیای واقعیت مجازی است. از همین رو سازندگان این بازی تمام تلاش خود را کرده اند که عنوانی دوست داشتنی و رقابتی را عرضه کنند. Nekolus از هم اکنون برای پلتفرم کامپیوتر قابل دانلود است. این عنوان رایگان بوده و به راحتی قابل دسترسی است. در این بازی شما می توانید با یک گربه، و در یک محیط آپارتمان مانند تعامل داشته باشید. برای مثال می توانید برای گربه توپ بیاندازید و با آن بازی کنید. همچنین بازی کنان می توانند چند عدد گربه را به دنیای مجازی خود وارد کنند.

همانطور که قبل تر گفته شد، محیط بازی یک آپارتمان ساده است و گربه ها در آن می توانند از مبل های راحتی بالا بروند و با وسایل بازی کنند. با وجود اینکه استفاده از وسایل محیط در این بازی محدود است، اما Nekolus راه را به بازی هایی که می خواهند در این سبک فعالیت کنند نشان داده است. بسیاری امیدوارند که عنوان هایی با سبک بازی Nintendogs نیز به بازی های واقعیت مجازی اضافه شوند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید