گیفت کارت
گیفت کارت

طراحی چهره ی بازیکنان در PES 2015 : مقایسه ای از چهره ی طراحی شده با چهره ی واقعی

۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸

چند روزی است که از معرفی رسمی عنوان PES 2015 گذشته است و کونامی وعده داده که این عنوان به ریشه های این سری باز خواهد گشت و یک عنوان لایق و شایسته خواهد بود. تا کنون تصاویر اندکی از بازیکنان دو تیم یوونتوس و منچستر یونایتد منتشر شده است که طراحی چهره ی آن ها را نشان می دهد.

از آنجایی که بازی از موتور Fox Engine بهره می برد انتظار می رود که شاهد یک گرافیک عالی و طراحی چهره ی فوق العاده باشیم. به تازگی مقایسه ای میان چهره های طراحی شده و چهره ی واقعی بازیکنان منتشر شده است که کیفیت طراحی چهره ها را به خوبی نشان می دهد.

طبق اعلام رسمی کونامی این عنوان به ریشه ها و اصل سری PES باز خواهد گشت و دارای کنترلی فوق العاده کاربردی است که در آن بازیکن بدون محدودیت می تواند کل بازی را کنترل کند. این بازی توسط استودیو کونامی لندن توسعه یافته است که در سال ۲۰۱۲ تاسیس شده و علت انتخاب این استودیو ساخت عنوانی متانسب با بازار اروپا و آمریکا است. بازی برای Xbox One، PS4، Xbox 360 ، PS3 و PC در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۴ ( ۴ مهر ۱۳۹۳) عرضه خواهد شد و به وسیله ی موتور Fox Engine که  پیش از این از آن برای ساخت دو عنوان جدید سری Metal Gear استفاده شده، در حال ساخت است. اطلاعات جدید از گیم پلی این عنوان قرار است در ۳ جولای منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید