ساخت The Evil Within تقریبا به پایان رسیده است : منتظر خیزش شیطان از درونتان باشید

۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴

Shinji Mikami به عنوان پدر سبک وحشت و ترس، پس از پشت سر گذاشتن سری Resident Evil  و The Shadows of the Damned، حال تصمیم گرفته است تا با The Evil Within پایان با شکوهی را برای خود رقم بزند. در حالی که در ابتدا قرار بود این عنوان در آگوست سال جاری میلادی عرضه شود اما بازی دچار تاخیر شد و تاریخ انتشار آن به اکتبر منتقل شد.

او در مصاحبه ی تازه ی خود اعلام کرده است که ساخت بازی تقریبا به پایان رسیده است و آن ها شروع به اشکال یابی و رفع باگ ها کرده اند. زمانی که از وی درباره ی آینده ی این بازی سوال شد او جواب نداد و اعلام کرد فعلا تصمیم دارد روی داستان اصلی بازی تمرکز کند بنابراین فعلا برنامه ای برای DLC داستانی برای این عنوان ندارند :

من هنوز بر روی داستان اصلی بازی تمرکز دارم، بنابراین با صداقت می تاونم بگویم نمی دانم چه اتفاقی برای این عنوان  در آینده خواهد افتاد.

با توجه به سابقه ی طولانی او در بازی سازی، از او پرسیده شد که برای این عنوان از چه بازی الهام گرفته است که وی اظهار داشت :

The Evil Within یک عنوان کاملا منحصر به فرد است و بدون الهام از هیچ بازی ساخته شده است اما نمایش عنوان Batman : Arkham Knight در E3 مرا تحت تاثیر قرار داد و با خود گفتم ای کاش می توانستم عنوانی چون این بازی بسازم.

او درباره شیوه ی انجام بازی نیز بیان کرد :

یک طرح کلی برای بازی بازی وجود ندارد بلکه راه ها و روش های مختلفی برای پیشبرد بازی وجود دارد بنابراین شما می توانید بازی را چندین بار با تغییر روش بازی خود، تجربه کنید و در نتیجه تجربه های متفاوتی را برای خود رقم بزنید. در بازی اتاق های امنی وجود دارد که شما می توانید مدتی در آن احساس آسودگی کنید و بدون ترس و دلهره، مدتی را در امنیت باشید. البته تا کنون در دموی های بازی اتاق های امن نشان داده نشده اند ولی در بازی به تعداد کمی وجود دارند. همچنین بازیکنان قادرند مهارت خود را در طول بازی ارتقا دهند برای مثال یکی از مهارت ها بیشتر شدن سرعت و زمان دویدن و دیگری حمل مهمات بیشتر است.

وی در مورد کار با موتور Tech 5 نیز گفت :

این موتور یک موتور نسل هشتمی است و کا با یک موتور جدید برای من بسیار سخت بود زیرا تا کنون با آن ها کار نکرده بودم.

The Evil Within در سبک Survival horror بوده و داستان کاراگاهی به نام Sebastian Castellanos دنبال می کند. داستان این عنوان در مورد کاراگاهی می باشد که وارد یک پرونده خطر ناک می شود. این شخصیت بعد از وارد شدن به صحنه جنایت با کشته شدن یکی پس از دیگری همکارانش مواجه می شود تا اینکه او نیز با ضربه ای بی هوش می شود. بعد از به هوش آمدنش، با هیولاهایی رو به رو می شود. او در این بازی سعی دارد که این پرونده را ببند و برای همین با چیز های بسیاری رو به رو می شود. با موجوداتی رو به رو می شود که گذشتن از آن کار آسانی نیست.

The Evil Within در تاریخ ۲۱ اکتبر سال جاری ( ۲۹ مهر ۱۳۹۳) برای کنسول های Xbox 360 ، Xbox One ، Playstation 3 ، Playstation 4 و PC عرضه شود. این عنوان آخرین بازی است که Shinji Mikami آن را می سازد و او اعلام کرده است پس از عرضه ی این عنوان از دنیای بازی های رایانه ای خداحافظی خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید