گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویری از بخش سفارشی سازی Assassin’s Creed : Unity منتشر شد : اساسین رنگین پوست

۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱

به تازگی تصاویری از یکی از MiniGame های عنوان Assassin’s Creed : Unity منتشر شده است که در آن قابلیت سفارشی سازی که اولین بار در این سری گنجانده شده است، نمایش داده می شود. این MiniGame یک مبارزه دوئل گونه است.

در این این MiniGame  چندین نوع کت، شلوار و کلاه و چند سلاح که احتمالا در بازی نیز حضور دارند، برای سفارشی سازی داده می شوند. جالب است بدانید در این MiniGame می توانید حتی پوست آرنو را نیز سفارشی سازی کنید و رنگ پوست او را تغییر دهدی. 4 نوع رنگ برای پوست وجود دارد که مهم ترین آن ها سفید و سیاه است. این ویژگی به این دلیل در بازی قرار داده شده است تا افراد هر ملیتو قومی بتوانند اساسین محبوب خود را بسازند.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 از اینجا به قلم امیر محمد بابائیان مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید