تیزری جدید از DLC جدید Grand Theft Auto Online منتشر شد|روز استقلال آمریکا در Los Santos

۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۵

همانطور که میدانید، امروز DLC جدیدی برای بخش آنلاین عنوان Grand Theft Auto V یعنی Grand Theft Auto Online معرفی شد که مربوط به روز استقلال آمریکا است. در این DLC وسایل نقلیه جدید و لباس ها و وسایل آتش بازی زیادی به بازی اضافه شده است.

حال راک استار یک تیزر از این DLC را منتشر کرده است که در زیر میتوانید آن را دانلود کنید یا به مشاهده آنلاین بپردازید. در این تیزر یکی از ماموریت های ویژه DLC به نمایش گذاشته میشود و شیپور مخصوص این روز نواخته میشود.

دانلود تیزر با کیفیت HD | لینک کمکی

دانلود تیزر با کیفیت SD | لینک کمکی

مشاهده آنلاین تریلر با کیفیت پایین:

[jwplayer mediaid=”164665″]

اطلاعاتی از DLC:

 جشن در یک DLC هم اکنون به صورت رایگان برای GTA Online در دسترس است و این امکان را به بازیکنان میدهد که از موتور سیکلت ها و کامیون های غول پیکر طراحی شده با پرچم آمریکا در Los Santos به گشت و گذار بپردازند.

در زیر میتوانید تصویری از این کامیون غول پیکر را مشاهده کنید:

 

بازیکنان همچنین با دانلود این DLC از لباس هایی که بر روی آن ها پرچم آمریکا وجود دارد بهره مند شوند و لوازم جانبی نیز مانند وسایل آتش بازی در این DLC قابل دسترس هستند. در زیر میتوانید تصویری از این لباس ها و وسایل آتش بازی را مشاهده کنید:

https://gamefa.com/wp-content/uploads/2014/07/gta_online_5_1.jpg

شما همچنین میتوانید برای جشن گرفتن این روز از ۱۲ نوع مختلف نوع برگزاری جشن در بازی، بر روی یک نوع تنظیم کنید و در حیاط خانه خود آتش بازی را با مدل های مختلف شروع کنید. همچنین شما میتوانید به مکان های مختلفی برای لذت بردن از تعطیلات سفر کنید.

https://gamefa.com/wp-content/uploads/2014/07/gta_online_5_2.jpg

این محتوا از امروز تا اواسط ماه جولای در دسترس خواهد بود و پس از آن غیر فعال خواهند شد. لازم به ذکر است این آپدیت باعث اضافه شدن قابلیت “on call matchmaking” به بازی میشود که این قابلیت به بازیکنان این اجازه را میدهد که یک پیشنهاد کار را قبول کنند و تا شروع آن کار به گشت و گذار در شهر بپردازند.

https://gamefa.com/wp-content/uploads/2014/07/gta_online_5_3.jpg

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید