آیا از کنترلر Android TV گوگل رونمایی شد ؟

۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۳

گوگل چندی پیش از کنترلر Android TV خود در کنفرانس  firm’s I/O  تا حدودی رسمی رونمایی کرد. همچنین پس از این رونمایی تصاویری هم از این کنترلر بسیار زیبا در این کنفرانس شرکت گوگل گرفته و در جامعه مجازی منتشر شد. تصاویر منتشر نشان می دهد که تمامی گفته های سازنده Android TV در مورد کنترلر در جامعه مجازی کاملا صحیح بوده است.

در زیر می توانید تصویری ازا ین کنترلر را مشاهده کنید، که این تصویر از یکی از فایل های تولید کننده و عرضه کننده سیستم جدید Android L کشف و پیدا شده است.

دومین تصویری که در زیر مشاهده می کنید مربوط به کنفرانس  I/O گوگل می شود که توسط Artem Russakovskii این عکس تهیه و در جامعه مجازی منتشر شده است. طبق گفته های این عکاس جعبه  Android TV شامل یک کنترلر بسیار زیبا و جذاب می شود.

این دو تصویر منتشر شده کامل شبیه به یک دیگر هستند.

سرویس Android TV شرکت گوگل به کاربران مختلف این اجازه را می دهد که توسط این دستگاه بازی، فیلم، موسیقی و سریال های مختلف خود را به راحتی بر روی تلوزیون خود مشاهده و تجربه کنند. به نظر می رسد که این کنترلر همراه با هر بسته از  Android TV به صورت باندل منتشر و فروخته می شود. همچنین کاربران اندروید می توانند از این دسته برای تبلت های اندرویدی خود هم برای تجربه بازی های جدید استفاده کنند.

این تلوزیون مخصوص و کنترلر جذاب و زیبا در دست ساخت و پیشرفت توسط شرکت گوگل است و در سال 2015 همراه با نسل بعدی تلوزیون های set-top boxes برای فروش و عرضه روانه بازار خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید