عنوان AAA تایید نشده ای در حال ساخت برای PS4 و Xbox one توسط استودیو سازنده بازی Batman: Arkham Origins است

۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۶

همانطور که می دانید سری بازی های Batman Arkham با کار و تلاش دوباره استودیو بازی سازی Rocksteady بازگشته است. با این بازگشت به نظر می رسد که تیم سازنده بازی Batman Arkham Origins در حال ساخت بازی ای جدید برای کنسول های PS4 و Xbox one هستند. استودیو سازنده بازی Batman Arkham Origins استودیویی نیست جزء Warner Bros. Games Montréal که به احتمال زیاد افکاری در مورد این سری بازی ها دارد. این خبر توسط صداگذار این بازی آقای Dustin Reid اعلام شد.

توضیحاتی در مورد بازی AAA تایید نشده جدید شرکت Warner Bros. Games Montréal در پروفایل چندین طراح و بازی ساز در این شرکت وجود دارد. همچنین طراح اصلی بازی Batman Arkham Origins آقای Pierre-Luc Foisy در این باره اعلام کرد :

کار بر روی بازی AAA جدیدی از هم اکنون آغاز شده است. هم اکنون طراحان و سرپرست های اصلی تیم در حال کار بر روی برخی نمونه های اولیه از این عنوان جدید هستند.

اگر تمامی گفته ها در پروفایل ها صحیح باشد به نظر می رسد که شرکت بازی سازی Warner Bros. Games Montréal در صد زیادی را برای کار بر روی سری جدید از عنوان Batman Arkham Origins گذاشته است. هنوز اعلام نشده آیا این عنوان سری جدید از Batman خواهد بود یا عنوانی جدید !

آیا به نظر شما سری جدید از بازی Batman یا قهرمان ها در راه است یا عنوانی با نام و سری ای جدید ؟ همانطور که می دانید هنوز هم شایعاتی در مورد عنوان Suicide Squad اعلام و منتشر می شود ولی با این حال هنوز هم صحبت و بحث کردن در مورد این عنوان خیلی زود است. فعلا تنها کاری که می توان کرد صبر کردن تا زمان تایید و معرفی رسمی شرکت Warner Bros. Games Montréal از این بازی جدید AAA است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید