Gamescom 2014 نیز در کلن برگزار می شود

۸ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۲

گویا Gamescom 2013 از دیدگاه مسئولین این فستیوال بسیار خوب و برنامه ریزی شده بود و حال آن ها تصمیم گرفته اند تا امسال نیز شهر کلن آلمان میزبان این فستیوال باشد. دو نهاد Association of Interactive Entertainment Software و local policy Koelnmesse convention center این مکان را برای سال 204 تصویب کردند و به نظر می رسد کلن تا چند سال آینده میزبان این نمایشگاه باشد.

Maximilian Schenk یکی از ساماندهان اصلی این نمایشگاه می گوید :

Gamescom در شهر کلن آلمان تبدیل به یک مرکز بزرگ برای نمایش بازی های PC و کنسول ها شده است. رکورد سال پیش ما 340,000 بازدید کننده بود که رکورد نمایشگاه های قبلی را شکست و این یک نقطه ی عطف برای کار ما بود. علاوه بر این ها، Gamescom  به موفق ترین نمایشگاه بازی های دیجیتال در جهان تبدیل شده است. زمانی که ما سال 2009 اولین بار این نمایشگاه را دایر کردیم تنها 20 درصد مردم از بازی های دیجیتال استفاده می کردند ولی در حال حاضر نیمی از جمعیت از این بازی های بهره می برند.

از دیدگاه مقامات محلی نیز Gamescom یک فرصت مناسب برای آن ها می باشد. این نمایشگاه باعث جذب بازدید کنندگان بین المللی و غرفه داران در حاشیه رود راین می شود و یک منبع درآمد برای شهر کلن محسوب می شود و یک بنگاه فعالیت های اقتصادی بزرگ است.

Gamescom 2014 از 13 تا 17 آگوست برگزار می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید