در Far Cry 4 فیل ها را منفجر کنید|اوج دیوانگی را درک کنید

۸ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰

در Far Cry 4 کارهای متنوعی می توان انجام داد و همه می دانیم که با رفتن به نسخه چهارم بازی مطمئنا باید شاهد برخی تغییرات باشیم که خوشبختانه این تغییرات بسیار زیبا و هیجان انگیز می باشند. به تازگی کارگردان بازی آقای Alex Hutchinson در مصاحبه ای که با Outside Xbox انجام داده است اطلاعات هیجان انگیزی در رابطه با فیل های بازی افشا کرده است. در این عنوان همه چیز طبیعی خواهد بود؛ شاهد هیچ گونه اتفاق مصنوعی در بازی چه از سوی حیات وحش و چه از سوی دشمنان نخواهید بود. برای افزایش کیفیت گیم پلی بازی و هیجان انگیزتر کردن آن بازیکنان قادر خواهند بود خود استراتژی حمله خود را بچینند. اگر دوست ندارند شناسایی شوند می توانند به راحتی یک بمب C4 به یک فیل بچسبانند و به فیل شلیک کنند تا فیل شروع به دویدن و پرخاشگری کند و به سمت پایگاه حریف برود. زمانی که فیل به پایگاه حریف رسید بازیکن می تواند به راحتی بمب را منفجر کرده و عده زیادی از دشمنان را به راحتی هر چه تمام تر بکشد. همچنین شما می توانید یک بمب به وسیله نقلیه‌ای متصل کنید و با بریدن سیم ترمز آن، توسط نیروهای دشمن خودشان را به هلاکت برسانید.

ایشان همچنین اعلام کردند که بازیبازان قادر خواهند بود وسایل خود را ارتقا دهند و آیتم های تازه ای را برای آن‌ها باز کنند و از آن ها برای ارتقا تفنگ و یا چاقوی خود استفاده کنند تا بتوانند راحت تر از پس دشمنان هوشمند بازی بر آیند.

عنوان Far Cry 4 در ۱۸ سپتامبر در اروپا و آمریکای شمالی برای تمامی پلتفرم های PS4، Xbox One، PS3، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد. منتظر اخبار جدید از این عنوان باشید.

نظر شما در رابطه با این بازی و قابلیت های جدید آن چیست؟ آیا این عنوان را خریداری خواهید کرد؟ نظرات خود را در زیر با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید