طبق گفته‌های Square Enix فرانچز The Dragon Quest به کنسول‌های شرکت سونی باز خواهد گشت

۵ تیر ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۴

در طی جدیدترین جلسات کاری ای که بین موسسین و سرمایه گذاران شرکت Square Enix برگذار شده بود علاوه بر اعلام نظرات و گفته های خود برای بازی های نسل بعدی، سازنده سری بازی های The Dragon Quest آقای Yuu Miyake  به سوالی مهم پاسخ داد. سوال مهم این بود که آیا سری بازی های The Dragon Quest برای کنسول های شرکت سونی منتشر خواهند شد یا خیر !

آقای Miyake-san در این باره اعلام کردند چرا که نه این امر کاملا قابل انجام است و همانطور که می دانید قبلا چند سری از بازی بر روی کنسول های این شرکت منتشر شده است. مدیر عامل شرکت Square Enix آقای Yosuke Matsuda در ادامه و دنباله این سوال ها اعلام کردند که به زوی منتظر خبرها و تایدیت های جدیدی در مورد این نسخه ها از این فرانچز باشید.

این گفته ها از لحاظی کامل کننده و تایید کننده گفته های آقای Yuji Hori در چند هفته پیش در مورد عرضه بازی ها برای کنسول های خودی است. آقای Yuji Hori سازنده سری Dragon Quest XI هستند.

همچنین در این کنفرانس و جلسات آقای Miyake-san به این اشاره داشتند که در روند معمولی و کاربری عناوین The Dragon Quest به بازی هایی هم اکنون تبدلی شده اند که تجربه آن ها بر روی کنسول های مختلف دیگر مهم نیست. همچنین آقای Miyake-san قصد داشتند که تمامی افراد در تمامی نقاط جهان به سری بازی های The Dragon Quest دسترسی داشته باشند. طبق برخی از گفته های ایشون سری بازی های The Dragon Quest برای سیستم عامل های موبایل هم منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • وااااااااااااااااااااااای…یکی از بهترین خبرهای هفته رو دادین آقای شیخی… خیلی خیلی ممنونم
  KH بهترین بازی نقش آفرینی اکشنی هست که بازی کردم.. البته فاینال فانتزی 13 هم خوشبختانه به این سو کشیده شده و تجربه لذت بخشی رو بهم انتقال داد

  داستان بی نظیر با کاراکترهای فوق العادش واقعا جاودانه ان…ولی آهنگسازش… بانو یوکو شیمومورا..یعنی چیکار کرد با روان من.. به خصوص KH2..
  خدا رو شکر ایشون در فاینال فانتزی 15 حضور دارن

  خیلی دوست دارم دوباره تجربه ش کنم

  0
  0
 • origins گفت:

  شبیه اون دختر عینکیه تو modern family اِ !
  مرسی Yes

  0
  0