گیفت کارت
گیفت کارت

به کمک NVIDIA HairWorks، گرگ های پرمویی در Witcher 3 حضور دارند

۵ تیر ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۵

حتما نام بازی Witcher 3 به گوشتان خورده است. بازی که گرافیک غول آسا و داستان پیچیده اش، گیم پلی زیبا را به ارمغان آورده است. حال سازندگان بازی راهی برای افزایش کیفیت گرافیک بازی پیدا کرده اند که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

CD Projekt RED سعی دارد در بازی Witcher 3 از NVIDIA HairWorks استفاده کند تا اشخاص و حیوانات را در عنوان Witcher 3 زنده تر نشان دهد. با استفاده از این قابلیت، بر روی بدن یک گرگ در این بازی، حدود 200000 تار مو قابل مشاهده است که رقم قابل توجهی است. با استفاده از این قابلیت، طراحان می توانند مقدار تراکم و حجم مو در قسمت های مختلف بدن را تنظیم کنند و هرچه بیشتر طراحی ها را واقعی کنند. با استفاده از این قابلیت، اسب هایی با یال های بلند و موهای پشت گردن طبیعی می تواند توسط طراحان خلق شود که بازی را هر چه بیشتر جذاب کند. به نظر می رسد که NVIDIA HairWorks، می تواند طراحی بدن حیوانات و صورت اشخاص را دقیق تر و زیباتر کند و گرافیک این عنوان را بیشتر کند.

بازی از جایی آغاز می شود که با فرا رسیدن زمستان بر خلاف سال های پیشین شاهد یک زمستان آرام نخواهیم بود زیرا گروه Wild Hunt دست به شورش و آشوب زده اند و روستا ها و دهکده های مسیر راه خود را به آتش می کشند و مردم بیگناه را به قتل می رسانند. از طرف دیگر امپراتوری Nilfgaard نیز به پادشاهی شمالی حمله کرده است و قصد دارد مردم رنج کشیده ی بخش جنوبی را به اسارت بگیرد. حال در این فضای وهم انگیز و ترس آلود که از هر سو بوی جنگ و خونریزی می آید تنها Geralt است که می تواند به این وضع سامان دهد ولی او نیز میان یک دو راهی سخت قرار گرفته است، اینکه با اشباح Wild Hunt که به دنبال او هستند مبارزه کند یا یک قهرمان باشد و سرزمین و مردمش را از چنگ امپراتوری غارتگر Nilfgaard نجات دهد.

این عنوان در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود ولی چندی پیش CD Projekt Red اعلام کرد که این عنوان تا قبل از فوریه ۲۰۱۵ منتشر نخواهد شد. بر اساس اعلام رسمی تیم سازنده، عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ ( ۵ اسفند ۱۳۹۳) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید