گیفت کارت
گیفت کارت

کانسپت آرت جدیدی از DLC عنوان inFamous: Second Son منتشر شد

۴ تیر ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۳

همانطور که می دانید، DLC بازی inFamous: second Son، در E3: 2014 با نام The First Light معرفی شد و حال به تازگی یک کانسپت آرت از این بازی منتشر شد که شما می توانید در ادامه مطلب آن را مشاهده کنید.

استودیوی Sucker Punch، کانسپتی از DLC جدید عنوان inFamous: Second Son منتشر کرد. در این DLC، شما قرار است “Fetch” یا همان “Abigail Walker” را ملاقات کنید. این DLC در مورد او و روابط او با برادرش و مشکلاتش با موسسه ی Curdun Cay را شرح می دهد. این شخص قبلا توسط Brooke Augustine زندانی شده بود. احتمالا این DLC بسیار مورد استقبال قرار می گیرد چرا که Fetch، یکی از شخصیت های پر طرفدار بازی است و قدرت این را دارد تا با سرعت زیادی بدود که رد قابل ردیابی را از خود جای می گذارد.

اگر شما هم به تهیه ی این DLC مشتاق شده اید، می توانید آن را در چهارم شهریور، تهیه کنید و نهایت لذت را از این DLC ببرید. عنوان inFamous: Second Son یکی از جالب ترین عناوین انحصاری PS4 تا به امروز است و اکثر طرفداران این کنسول، این عنوان را تهیه کرده اند که یکی از دلایل اصلی آن،گرافیک قدرتمند این عنوان است. حال می توانید تا چند ماه دیگر، این DLC زیبا را تجربه کنید و یکی از شخصیت های محبوب بازی را کنترل کنید. inFamous: The First Light، در 4 شهریور بر روی کنسول نسل هشتمی سونی، در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید