بخش مدرن Assassin’s Creed : Unity نیز به صورت اول شخص دنبال می شود

۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹

آرام آرام یوبی سافت شروع به دادن اطلاعات از عنوان Assassin’s Creed : Unity کرده است و به مرور اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر می کند. به تازگی Vincent Pointbriant، تهیه کننده ی ارشد بازی اعلام کرده است که این عنوان Assassin’s Creed را به ریشه ها و دوران افتخار باز خواهد گرداند.

ما داستان دزموند را در Assassin’s Creed III به پایان رساندیم و سپس در Black Flag داستان را پیرامون یکی از کارکنان آبسترگو بیان کردیم. بنابراین ما در نسخه های پیشین داستان را از دید سوم شخص روایت می کردیم اما در Assassin’s Creed IV یه گام به جلو برداشتیم و بازی را از دید اول شخص روایت کردیم تا هر یک از بازیکنان تصور کنند خود در حال روایت داستان هستند. در Unity نیز داستان دقیقا همین گونه است و بازیکنان در نقش یکی از کارکنان آبسترگو با استفاده از Animus به خاطرات Arno می روند. بازی مدتی بعد از حوادث Black Flag در دوران مدرن دنبال می شود و آبسترگو از یکی از کارکنانش می خواهد که خاطرات Arno را دنبال کند. ما درک کرده ایم که این هفتمین نسخه از این سری است و اکنون تاریخ بخش جدا نشدنی این بازی است بنابراین سعی می کنیم تا شیوه ی روایت متفاوتی را در پیش گیریم.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 از اینجا به قلم امیر محمد بابائیان مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید