گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Lily Bergamo چگونه به Let It Die تغییر کرد؟ Suda51 توضیح می دهد

Lily Bergamo چگونه به Let It Die تغییر کرد؟ Suda51 توضیح می دهد

در ماه دسامبر بود که دو استدیو Grasshopper Manufacture و GungHo Online Entertainment بازی Lily Bergamo را برای کنسول نسل هشتم شرکت سونی یعنی Playstation 4 معرفی کردند. از طرف دیگر زمانی که همگان منتظر نمایش این عنوان در کنفرانس خبری E3 بودند، یک عنوان جدید به نام Let It Die نمایش داده شد. اما دلیل این مسئله چیست و آیا عنوان قبلی کاملا کنار رفته است؟ از دلایل سازندگان  در ادامه مطلب می توانید مطلع شوید.

مدتی بعد بود که ما متوجه شدیم عنوان Lily Bergamo به Let It Die تغییر یافته است و آقای Goichi Suda به عنوان تهیه کننده عنوان مذکور (که اکثرا ما او را با نام مستعار Suda51 می شناسیم) چنین توضیح می دهند:

فکر می کنم Lily Bergamo در ماه سپتامبر سال گذشته و کشور ژاپن بود که رسما معرفی شد. بعد از آن ما مشغول طراحی بازی بودیم و در این میان یکی از امکانات کلیدی عنوان ما چنین بود که با مرگ بازیکن، اطلاعات او به دشمن تبدیل خواهد شد و آنها در قالب یک سری دشمن ظاهر می شوند.

استفاده از این قابلیت باعث شد تا بازی ما به صورت کلی از Lily Bergamo به Let It Die تبدیل شود چرا که طرح بهتری بود. بسیار مناسب تر خواهد بود تا چیزی را که به آن فکر می کنیم نمایش دهیم. در ماه سپتامبر عنوان مذکور رسما به  Let It Die تغییر نام پیدا کرد.

سوالی که شاید برای برخی پیش میاد این است که تکلیف دنیا یا داستان Lily Bergamo چه خواهد شد و آیا از آنها استفاده می شود؟ آقای Suda51 می گویند:

این مسئله برای بازیکنان مشهود نخواهد بود اما تعداد بسیار زیادی از دارایی ها و جلوهای گرافیکی Lily Bergamo وجود دارد که در Let It Die استفاده می شود. با این حساب می توان گفت که ما بازی خود را به کلی نابود نکرده ایم.

داستان تغییراتی کرده است و به همین دلیل برنامه ای برای استفاده از موارد پیشین در قسمت مذکور نمی باشد.

Let It Die به عنوان بازی انحصاری کنسول Playstation 4 در سال ۲۰۱۵ به صورت رایگان (free-to-play) عرضه خواهد شد.اینطور که به نظر می رسد سبک گیم پلی این بازی بر روی حالت بقا یا همان Survival تمرکزخواهد شد و اسلحه ها فقط به ابزارآلات مبارزات تن به تن ختم نمی شود. مبازرات به جای اینکه روی تعداد کمبو تمرکز کنند، سریع می باشد. انحصاری شدن این عنوان برای کنسول نسل هشتمی Playstation 4 باعث شده تا استدیو Grasshopper Manufacture تکنولوژی منحصر به فردی را در تولید دشمنان حین گیم پلی ایجاد کنند و حتی یک مرحله Beta نیز برگزار خواهد شد تا اطلاعات بیشتری برای پیشبرد مراحل ساخت کسب شود.

آقای Goichi Suda در ساخت بازی Let It Die صرفا نقش کارگردان اجرایی را بر عهده گرفته اند با این حال نسبت به دیگر

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
ADS
نظرات

  1. Ali lord of shadow- هک سلاح من هست! گفت:

    تورو خدا جواب بدبد: آیا وارنر یا راک استدی این حرف رو زدن که batman Arkham knight آخرین نسخه از این سری است که برای پی سی میاد!
    فقط بگید وارنر یا راک استدی این حرف رو گفته یا نگفته?

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت