از چندین شخصیت جدید برای عنوان LittleBigPlanet 3 رونمایی شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷

همانطور که می دانید عنوان LittleBigPlanet 3 در ماه نوامبر مهمانی خانه های ما خواهند بود و تاکنون اکثر پلیرها و طرفداران این سری فرانچز منتظر اطلاعات جدیدی در مورد دوستان شخصیت Sackboy بوده اند. چندی پیش به صورت رسمی از سه شصخیت جدید برای بازی LittleBigPlanet 3 معرفی شد. این سه شخصیت جدید Swoop, Oddsock و Toggle نام دارند که در اکثر قسمت های گیم پلی بازی شما را همراهی خواهند کرد. هر یک از این سه شخصیت جدید راه و گیم پلی منحصر به فردی برای خود در این عنوان دارند.

Swoop قادر به پرواز در تمامی نقاط نقشه در این بازی است. همچنین این می تواند به مناطق دست نیافتنی ای سفر و پرواز کند. مانند دیگر شخصیت ها او هم قادر خواهد بود وسایل مورد نظر را بلند کند، ( البته وقتی که او در حالت big mode قرار نگرفته باشد).

Oddsock کمی در میان دیگر شخصیت ها غربیه به نظر می رسد. او قادر خواهد بود در بازی به نحوه ی ترکیب شده ای از یک نینجا و یک گربه حرکت کند. Oddsock قابلیت پرش خوبی دارد و همچنین او می تواند از روی دیوار ها عبور کند که این امر او به پلیرها کمک می کند سرعت بیشتری در هنگام بازی کردن داشته باشند.

Toggle مانند یکی میخ عمل می کند. در گاهی اوقات یک میخ خیلی کوچیک و گاهی اوقات یک میخ خیلی بزرگ و سنگین! با قابلیت سنگین و گنده بودنش قارد است که به راحتی از تمامی موانع عبود کند و خیلی چیزها را به وسیله وزن سنگینش نابود کند. قابلیت کوچک بودن او هم باعث می شود در مناطق و مکان های خیلی کوچکی به راحتی عبور کند. 

همچنین در زیر می توانید تصویر این سه شخصیت را به ترتیب مشاهده کنید :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید