گیفت کارت
گیفت کارت

تمامی سلاح‌ها و ابزارهای نسخه بتا عنوان Battlefield: Hardline در روزهای پایانی آن Unlock خواهد شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱

حتما برای  سرقتی موفق به ابزار و سلاح های حرفه ای و قوی ای نیاز دارید. همانطور که می دانید در هفته آخر نسخه بتا عنوان Battlefield: Hardline قرار داریم و چندی پیش شرکت EA و Viscera اعلام کردند که در چند روز آخر تمامی سلاح ها و ابزارهای درون بازی را در دسترس قرار خواهند داد. 

شرکت EA در Unlock کردن سلاح ها و ابزارها در عنوان Battlefield: Hardline اعلام کرد :

همانطور که می دانید روز به روز به هفته آخر نسخه آزمایشی بازی Battlefield: Hardline نزدیک می شویم و با نزدیک شدن به هفته آخر نسخه بتا این بازی، ما برای شما سوپرایزهای ویژه ای داردیم. ما به زودی تمامی سلاح ها و ابزارهای ویژه در نسخه بتا بازی Battlefield: Hardline را در روز های آخر این نسخه از بازی برای شما آزاد ( Unlock ) خواهیم کرد.

با شروع این هفته شما می توانید در نسخه آزمایشی بازی Battlefield: Hardline از ابزارهای ویژه ای چون riot shield و decoy  استفاده کنید. این ابزار جزء اولین سلاح و ابزارهای هستند که Unlock شده اند. ” یکی از ابزارهایی که من به آن علاقه ی شدیدی دارم zipline و چوب بازی baseball  است. “( گفته ی کارگردان بازی. )

همچنین برای پلیرها و طرفداران نسخه آزمایشی بازی Battlefield: Hardline به زودی netcode هایی به صورت آپدیت منتشر خواهند شد که برخی از باگ های این نسخه و مشکلات برقرار ارتباط با سرورها را بر طرف می کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید