عنوان Dragon Age: Inquisition شامل بیشتر از 100 ساعت گیم پلی می‌شود

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۵

چندی پیش آقای Cameron Lee از شرکت EA  به صورت رسمی اطلاعاتی جدید از جدیدترین سری بازی های Dragon Age، عنوان Dragon Age: Inquisition در فضای مجازی منتشر کرد. خیلی وقت پیش شرکت EA خود اعلام کرده بود که در سری بازی های Dragon Age عنوان Dragon Age: Inquisition یکی از بزرگترین و برترین سری های در حال ساخت است. اطلاعات جدید منتشر شده مربوط به میزان ساعات گیم پلی عنوان Dragon Age: Inquisition است.

آقای Cameron Lee در اطلاعات جدید اعلام کرده بودند که طرفداران سری بازی های Dragon Age می توانند انتظار بیشتر از 100 ساعت گیم پلی از عنوان Dragon Age: Inquisition را داشته باشند، که این 100 ساعت 40% تا 50% آن شامل قسمت های داستانی و سینگل پلیر این بازی می شود. ایشون در این باره اعلام کردند :

همانطور که می دانید یکی از سبک ها و خاصیت های بازی Dragon Age: Inquisition خاصیت جهان باز بودن آن است و من در اینجا می توانم اعلام کنم که به راحتی در دنیای بازی گم خواهید شد. شما خیلی آسان می توانید انتظار بیشتر از 100 ساعت گیم پلی از عنوان Dragon Age: Inquisition را داشته باشید. مانند دیگر سری های قبلی بازی های Dragon Age بیشتر و یا نیمی از ساعات گیم پلی این عنوان هم شامل قسمت داستانی و سینگل بازی می شود. مطمئن باشید در بازی آنقدر محتویات جزئی و زیادی وجود دارد که در آن ها سردرگم خواهید ماند. یکی نکات مهمی که این بازی منحصر به فرد نسب به سبک آن می سازد بزرگ بودن بسیار زیاد محیط در عنوان Dragon Age: Inquisition است.

همچنین آقای Cameron در مورد مقدار آژدها هایی که درون بازی Dragon Age: Inquisition با آن ها رو به رو خواهیم شد اطلاعات جدیدی نیز منتشر و به اشتراک گذاشتند. طبق گفته ی آقای Cameron مقدار اژدهای درون بازی ” بیست ” عدد است. او در این باره اضافه کرد :

بنده می توان اعلام کنم که حدود 20 عدد اژدهای غول پیکر در بازی برای رو به رویی با آن ها وجود دارد. همانطور که می دانید ما بازی را به صورت کامل نساخته ایم و به احتمال زیاد اژدهای بیشتری به عنوان Dragon Age: Inquisition اضافه خواهیم کرد. تاکنون فقط حدود 20 عدد اژدها برای این عنوان ساخته و برنامه ریزی شده است. همچنین شما در بازی قادر خواهید بود Dragon های مد نظر را انتخاب کنید و سپس به آن ها حمله کنید.

عنوان Dragon Age: Inquisition به صورت رسمی در روز 7 ماه اکتبر برای PC و کنسول های PS4, Xbox One, Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد. همچنین ایشون پیشنهاد کردند نظری بر کنفرانس این بازی در نمایشگاه E3 امسال داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید