شرکت سونی با کمک سازندگان عنوان Destiny در حال بهینه سازی کنترلر کنسول PS4 هستند

30 خرداد 1393 - 16:58

چندی پیش شرکت بازی سازی Bungie به صورت رسمی اعلام کرد که در حال کمک به شرکت سونی برای بهینه سازی DualShock هستند. هدف اصلی این دو شرکت بهینه سازی کنترلر کنسول PS4 برای بازی های شوتر است. البته این همکاری و کمک این دو شرکت از چندین سال پیش برای عرضه بازی Destiny شروع شده است.

طبق گزارش های  TechRadar با مدیر بخش ارتباطات عنوان Destiny آقای  Eric Osborne اعلام کردند :

همکاری ما با شرکت سونی از خیلی وقت پیش برای عرضه بازی های بهتر در نسل هشتم شروع شده و تاکنون پایدار مانده است. در ابتدا ما به هیچ وجه در مورد یک سان سازی کنسول این شرکت با بازی خود نبودیم. ولی پس گذشت یک نسل همکاری متوجه شدیم که کنسول شرکت سونی، PS4 همخوانی یا یکسان سازی خوبی با بازی های شوتر شرکت ما ندارد.

همچنین او اضافه کرد :

البته که ما با همکاری همدیگر بازی های زیادی ساخته و منتشر کرده ایم. فرق این دفعه با دفعات قبلی همکاری ما با شرکت سونی تلاش برای بهینه سازی کنترلر کنسول PS4 است. در این همکاری ما تمامی تلاش خود را می کنیم که Visual های Dualshock 4 کاملا با بازی های جدید نسل هشتمی شوتر اول شخص و سوم شخص همخوانی داشته باشد. این پیشرفت در کنترلر کنسول PS4 قطعا باعث بهتر ظاهر شدن بازی های اول شخص در این کنسول نسل هشتمی می شود.

همانطور که می دانید چندی پیش ایشون در مورد محتویات اضافی بازی Destiny اعلام کردند که تا پاییز سال 2015 خبری از پک های جدید و محتویات اضافی برای بازی Destiny خبری نیست. همچنین شرکت سونی این عنوان را برای طرفداران ژاپنی برای پیش فروش قرار داد. 

هیچ چیز سری ای در مورد نزدک بودن و ارتباطات دو شرکت Bungie و Sony وجود ندارد. زیرا برخی از کارکنان داخلی شرکت Osborne از چندین سال پیش هم در مورد روابط این دو شرکت اخبار زیادی منتشر می کرند. این کمی ناراحت کننده است که چرا هنوز هم شرکت Bungie روابط خود را با شرکت Microsoft از سال  2007 بهتر و نزدیک تر نکرده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید