ماد Stutter Fix 2.0 به گیمرها این اجازه را می‌دهد تا عنوان Watch_Dogs را با تنظیمات Ultra همراه با 2GB Vram تجربه کنند ( آموزش نصب فارسی اضافه شد )

۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۴

MaLDo ! یکی از بهترین ماد و پک هایی در زمینه تکسچر و کیفیت که برای عنوان Crysis 2 منتشر شد. چندی پیش نسخه و سری جدیدی از این ماد و یا ابزار برای عنوان معروف Watch_Dogs منتشر شد که به گیمرها این اجازه را می دهد تا این عنوان را با تنظیمات الترا تکسچرها همراه با دو گیگابایت VRAM تجربه کنند. 

آخرین ورژن از ماد MaLDo کاملا با ماد ” TheWorse ” یک سان شده و هماهنگی دارد. این ماد به عنوان یک ماد stuttering fix از آن برای افرادی که علاقه مند به کیفیت فوق العالاده تسکچر ها هستند یاد می شود. ماد MaLDo کاملا با کیفیت های Ultra تکسچرهای بازی هماهنگ سازی شده است و درون بازی هیچ نیازی به mipmapها برای استفاده از تکسچرهایی با کیفیت بالا نیست. آخرین مادی که منتشر شده بود TheWorse mod 0.7b است که سرعت texture aliasing در این عنوان را تا حد چشم گیری افزایش می داد. فقط قابل ذکر است که برای استفاده از این مادها حداقل شما باید برای جبران ۲GB VRAM داشته باشید.

آموزش نصب ماد Stutter Fix 2.0 بر روی بازی Watch Dogs :

  • 1- فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید. فایل های patch.dat و patch.fat را کپی و درون پوشه data_win64 بریزید. اگر قبلا مادی را بر روی بازی نصب کرده اید از فایل های این پوشه بک آپ بگیرید.
  • 2- کاربران Multigpu- این حالت را کاملا غیر فعال کنند. ( در نظر داشته باشید این امر فقط قصد آزمایشی دارد. ) همچنین پیشنهاد می کنیم از Adaptative Vsync استفاده کنید. همچنین حالاتی چون  SLI و CrossfireX را برای افزایش سرعت Analaisng خاموش کنید.
  • 3- بازی را اجرا کنید
  • 4- در منوی تظیمات دورن بازی، native resolution و max rendered frames خود را 2 قرار دهید.
  • 5- خیلی مهم : حتما کیفیت Texture را بر روی High قرار دهید!!! به هیچ وجه تنظیمات را فعلا روی Ultra قرار ندهید.
  • 6- پلیرهایی که از میزان 2 GB VRAM بهره می برند میزان shadow و reflections را بر روی حالات Medium یا High قرار دهند.
  • 7- به بازی کردن بپردازید و کیفیت و سرعت فوق العالاده تکستچر و بافت های تصویر و بازی لذت ببرید.

همانطور که می دانید شرکت یوبی سافت این روزها در حال آماده سازی بهینه سازی جدید برای افزایش کیفیت و مشکلات و باگ های گرافیکی این عنوان است، که در چند روز آینده منتشر خواهد شد. طبق گزارشات انجام شده با شرکت یوبی سافت این آپدیت جدید کاملا منحصر به فرد و به صورت رسمی برای عنوان Watch_Dogs است و هیچ هم خوانی ای با مادهای ذکر و عرضه شده ندارد. پس به زودی باید منتظر جواب های بیشتر تیم سازنده این ما در این باره باشیم.

از زمان عرضه بازی Watch_Dogs چیز حدود 3 هفته یا یک ماه می گذرد تاکنون طبق چارت های فروش بازی ها در بریتانیا این عنوان توانسته صدر جدول را از آن خود کند.

Watch_Dogs modded

” کسانی که علاقه مند به دانلود این ماد جدید برای بازی Watch Dogs هستند می توانند از این دو لینک استفاده کنند : “

(لینک اول ) دانلود ماد Stutter Fix 2.0 برای عنوان Watch Dogs

( لینک دوم ) دانلود ماد Stutter Fix 2.0 برای عنوان Watch Dogs

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید