بهینه ساز جدید عنوان Watch Dogs مشکلات گرافیکی و کیفیتی چشم گیری را بر طرف خواهد کرد

دانیال شیخی
۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - 19:50

همانطور که می دانید طبق گفته ی رسمی شرکت یوبی سافت چندین روز آینده برای بازی معروف Watch Dogs بهنه سازی منتشر خواهد شد که مشکلات زیاد و چشم گیری در زمینه های hackکردن، سیو های نابود شده و گرافیکی را برطرف می کند. هدف اصلی این آپدیت ( بهینه ساز ) برطرف سازی مشکلات کیفیتی و گرافیکی عنوان Watch Dogs است.

پلیرهای نسخه  PlayStation 3 و PS4 عنوان Watch dogs خیلی وقت پیش دسترسی به این بهینه ساز جدید داشته اند. این بهینه ساز به زودی در هفته های آینده برای پلتفرم  PC و نسخه های Xbox بازی Watch Dogs منتشر خواهد شد. این گفته اولین بار به صورت رسمی در انجمن یوبی سافت مشاهده و مطالعه شد. خیلی شکایات مربوط  به نوت های اشتباه در مورد بهینه ساز های قبلی است. بیشترین و بدترین باگ ها در برخی از ماموریت های مهم وجود دارند که واقعا کار گیمرها و بازی بازان را سخت و مشکل کرده است. این مشکلات توسط این بهینه ساز برطرف خواهد شد. همچنین تعداد کمی مشکل و باگ در قسمت هک کردن دیده شده که با این آپدیت سیستم Hacking باز سازی خواه شد. 

خیلی از مواقع نشانه و اسلحه در هنگام زوم تکان نمی خورد یا حدود ۹۰% از سیو فایل ها تا کنون به مشکل بر خورده است. یکی دیگر از مشکلاتی که این آپدیت برطرف می سازد مربوط به این عوامل است. یکی دیگر از مشکلات بازی این است؛ مطمئنا در هنگام بازی کردن در قسمت مولتی پلیر برخی از محتویات جمع شده خود را از دست داده اید ( collectibles ). همچنین در گذشته برخی از مشکلات وصل شدن به سرورها و اسپمینگ وجود داشته است، با این آپدیت دیگر شاهد این مشکلات نخواهید بود. 

این خوبی و بدی ها در دیگر پلتفرم های کنسول سونی این بازی برطرف شده است.  طبق نوتی که به صورت رسمی برای این بهینه ساز جدید که مربوط به نسخه PC است مشکلات گرافیکی و کیفیتی زیادی در این نسخه از بازی برطرف می شود.

برای مشاهده لیست ( نوت ) مربوط به مشکلات گرافیکی و کیفیتی ای که این بهینه ساز برطرف می کند به این لینک مراجعه کنید. لیستی که مشاهده می کنید فقط برخی از مشکلات مهم گرافیکی و یا کیفیتی در عنوان Watch Dogs را نشان می دهد. با این بهینه ساز دیگر کیفیت و گرفیک بازی به صورت چشم گیری افزایش خواهد یافت. به زودی منتظر عرضه رسمی این بهینه ساز برای نسخه PC بازی معروف و پرطرفدارن شرکت یوبی سافت Watch Dogs باشید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید