یوبی سافت : The Division بهترین نمایش ما در E3 بود

محمـد حسین صفری
۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - 11:50

بدون شک یکی از برترین نمایش های E3 2014، نمایش ۵ دقیقه ای از گیم پلی The Division می باشد. یوبی سافت به تازگی در بلاگ رسمی خود، طی یک پست به طور مفصل درباره ی نمایش The Division در E3 سخن گفته است و ویژگی های این بازی را به طور کامل شرح داده است و اعلام کرده که نمایش این عنوان بهترین نمایش آن ها در E3 بوده است.

The Division با سایر عناوین آخرالزمانی متفاوت است زیرا شما تنها برای زنده ماندن مبارزه نمی کنید بلکه هدف شما رسیدن به چیز های دیگری است و همین مسئله است که این عنوان را متمایز می کند. این شرایط حتی برای یک مامور ویژه که شما هدایتش را بر عهده دارید سخت است اما خوشبختانه طیف گسترده ای از سلاح ها و ابزار در اختیار شما است. یکی از آن ها نقشه ی هولوگرافی است که شما می توانید آن را روزی زمین پهن کنید. این نقشه مناطقی که در امنیت قرار دارند، سطح شیوع بیماری و همچنین روحیه ی مردم را نیز نشان می دهد. از سوی دیگر داشتن یک استراتژی مناسب برای حمله به دشمنان، ضروری است. در نمایش بازی دیدیم که تیم ویژه ی به گروهی از راهزنان غیر نظامی مشکوک می شود و آماده می شوند تا آن ها را نابود کنند. از سوی دیگر رهبر راهزنان با بلندگو در حال سخنرانی کوبنده ای برای افرادش است و توجه ی افراد به سحنان فرمانده سشان است. تیم ویژه، با یک استراتژی مشخص از پشت به آن ها حمله می کنند. تیم ویژه به دو تن از راهزنان شلیک می کند، یکی از آن ها می میرد ولی دیگر زنده می ماند و به سمت سایر افراد می رود تا آن ها را از حمله باخبر کند و در کسری از ثانیه نبردی سنگین در می گیرد. حال در درگیری برخی از تجهیزات مانند شعله افکن و Drone دیده می شوند.

سپس یوبی سافت درباره ی قابلیت جدید که در این بازی وجود دارد، یعنی Companion App سخن گفت :

در نسخه ی نمایش داده شده کنترل Drone بر عهده ی بازکن دیگری بود که به وسیله ی Companion App آن را هدایت می کرد. Companion App همزمان با بازی واقعی است و شما می توانید با یک دیدی استراتژیک بازیکنان را در محیط واقعی بازی ببینید. مهم تر اینکه شما می توانید از طریق این قابلیت دشمنان و مکان آن ها را نیز ببینید و با نشانه گذاری آن ها، بازیکنان دیگر در جهان بازی نیز آن ها ببینند. Tom Clancy’s The Division یک بازی بسیار بزرگ است و این نمایش تنها بخش کوچکی از آن بود.

یوبی سافت همچنین اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نشده است :

هنوز تصمیمی درباره ی تاریخ انتشار دقیق این عنوان نگرفته ایم و تنها فعلا می توانیم بگوییم بازی در سال ۲۰۱۵ بر روی PC، Xbox One و PS4 عرضه می شود.

چه کاری می توانیم انجام بدهیم هنگامی که همه چیز شکست خورده است ؟ این شعار اصلی بازی می باشد که در واقع در بر گیرنده ی داستان بازی است . جامعه ای که به سبب پخش یک ویروس نابود شده است و تنها بقایای آن باقی مانده است و مردمی که دیگر امیدی به زندگی ندارند ، در این میان که همه چیز شکست خورده و به پایان رسیده است چه می توان کرد ؟ The Division دقیقا ماموریت دارد پاسخ این سوال را به بازیکن بدهد و ماموریت را آغاز کند که مشخص نیست پایان خوشی دارد یا خیر . این عنوان در تاریخ نا معلومی در سال ۲۰۱۵ بر روی PS4 و Xbox One و PC عرضه می شود .

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 را از اینجا به قلم امیر محمد بابائیان مشاهده کتید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید