کیفیت ظاهری نسخه‌های PC ،PS4 و Xbox one عنوان GTA V باعث افسردگی Hideo Kojima می‌شود

۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۰

چندی پیش مطابق با برخی از خبرها معلوم شد که کیفیت ظاهری نسخه‌های PC, PS4 و Xbox one عنوان GTA V باعث ناراحتی و افسردگی سازنده سری بازی های Metal Gear Solid  یعنی آقای Hideo Kojima می شود.

اگر آخرین تریلری که از نسخه های نسل هشتمی بازی منتشر شده بود را از دست داده اید می توانید به این لینک مراجعه کنید. بعد از بهتر است کیفیت بازی GTA V را با کیفیت عنوان Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain مقایسه فرمایید. 

طبق گزارش های وب سایت خبری تحلیلی CVG، آقای Kojima نظرات خود را در مورد نحوه کار شرکت راک استار بر روی کیفیت ظاهری نسل هشتم عنوان GTA V اعلام کرد. ایشون در این باره اعلام کردند :

این خیلی تعجب بر انگیز است که شرکت راک استار هنوز هم در پیمودن راه پیشرفت خود توانسته به خوبی عمل بیاید. کیفیت این عنوان نسبت به بازی که بنده در حال ساختن آن هستم کاملا متفاوت است. وقتی ما می گوییم هر دوی این عنوان به صورت Open World هستند کمی موضوع غلط انداز در ذهن ما به وجود خواهد آمد و ان این است که حتما کیفیت و گیم پلی های بازی هم بنابر سبک یکی خواهند بود. ولی بنده باید اعلام بکنم که این دو عنوان کاملا متفاوت هستند. بازی بنده به صورت یک عنوان نفوذی رایگان، زیبا و برتر است. چیزی که شرکت راک استار ساخته است و هم اکنون هم با این ساخته ی خود توانسته تعداد زیادی از گیمرها را جذب خود کند عنوان GTA V است. بنده وقتی چند روز پیش نظری بر آخرین تریلر این عنوان بر روی کنسول PS4 داشتم؛ کاملا نظرم در مورد بازی تغییر کرد. این بازی باعث افسردگی، نگرانی و ناراحتی من شد.  من واقعا انتظار بیشتری از سوی شرکت راک استار برای ساخت این عنوان را داشتم. کیفیتی که ازنسخه PS4 این عنوان نشان داده شد واقعا موثر و کمی بی جان و بی کیفیت بود.

اکثرا شاید با این گفته ی استاد سازنده ی سری بازی های Metal Gear یعنی آقای Hideo Kojima فکر کنیم که ایشون قصد فضولی در کار این شرکت و حسودی به شرکت راک استار در عنوان GTA V را داشته است. همانطور که می دانید این کیفیت های درون تریلرها حتما قطعی و کیفیت پایانی نیستند. باید تا پاسخ شرکت راک استار در مورد نسخه های نسل هشتمی این عنوان صبر کرد.

0
0

نظرات

 • _Rasoul_ گفت:

  اگه منبع شما سایت vg247 بوده (که هست) واقعا نمی دونم چی بگم Neutral
  یه کم توی ترجمه کردن دقت کنید . آقای کوجیما هرگز یه همچین چیزایی نگفته ! هیچ وقت نگفته بی جان و بی کیفیت بوده! آخه اینو از کجا اوردید ؟
  تو کل متن ایشون داشتن میگفتن که نباید مقایسه بشه و در ضمن از نسخه ی نسل بعد بازی GTA V تعرف کردن و در نهایت گفتن :

  The quality that they showed in the PS4 trailer was really impressive

  اونوقت شما بی جان و بی کیفیت رو از کجا اوردید ؟

 • _Rasoul_ گفت:

  بیشتر متن رو درست ترجمه کردید ولی یه جاهایی کاملا تناقض نشون داده میشه . مثل اینجا:

  ” این بازی باعث افسردگی، نگرانی و ناراحتی من شد.”
  لغات نگرانی و ناراحتی اینجا معنی نمیده ! ایشون تریلر رو دیدن و تحت تاثیر قرار گرفتن و … (خودمونی فکش چسبیده زمین! )

  یا اینجا :
  “کیفیتی که ازنسخه PS4 این عنوان نشان داده شد واقعا موثر و کمی بی جان و بی کیفیت بود.”
  بالاخره موثر بود یا بی کیفیت ؟ چیزطی که بی کیفیته تاثیرگذاره ؟ (فک رو به زمین میچسبونه؟)

 • برای بار هزارم دارم میگم بس کنید بحث واچ داگزو. هر پستی میشه بحث واچ داگزو پیش میکشین. آقای کینه با اینکه هم شهری هستیم ولی یکبار دیگه این بحث ها رو پیش بکشی ناچارم بن کنم شما رو. توهین به هم نکنین والا بن میشین

  • عجب آدمی هستی تیگا به کامنتای قبلی بنداز چقد راکستار و اینارو مسخره کردن راجع وشا داگزم حرف زدن اونوقت به من داری میگی ؟ انتظار داری ساکت بمونم هرچی میخوان بگن ؟ بهتر نیست واسه اینجور پست ها نظر دادن رو ببندین ؟ نمیشه یه سریا بیان هرچی میخوان بگن ما بشینیم بگیم چون بن میشیم جوابشونو ندیم ؟ نخیر نمیشه

 • kaveh-67 گفت:

  Rasoul……….من این حرف رو خیلی وقت پیش گفتم،دوستانی که ترجمه می کنین یه کم دقت کنید تا بقیه خیال باطل نکنند….. Neutral Neutral Neutral

 • GTA Fan گفت:

  حد خودت رو بدون nima_0f