نمایش ۳۰ دقیقه ای Metal Gear Solid V : The Phantom Pain پنجشنبه منتشر می شود

محمـد حسین صفری
۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - 13:15

همین طور که اطلاع دارید، یک نمایش ۳۰ دقیقه ای از گیم پلی عنوان Metal Gear Solid V : The Phantom Pain در جریان E3، پشت درهای بسته منتشر شد که تنها خبرنگاران و منتقدان تواسنتد آن را مشاهده کنید ولی به تازگی هیدو کوجیما در تویتر خود اعلام کرده که احتمالا پنجشنبه ی هفته ی جاری این نمایش را برای عموم در اینترنت منتشر می کند.

بازخورد هایی که از نمایش ۳۰ دقیقه ای داشتیم، فراتر از انتظار بود. البته این نمایش پشت درهای بسته و بدون عکاسی و فیلم برداری بود ولی من حالا می خواهم شما آن را ببینید. The Phantom Pain یک جهان آزاد است و سخت است که آن را محدود نمود. محتویات بازی بیش از آن چیزی است که شما انتظار دارید و آزادی که به شما می دهد فراتر از عناوین دیگر است، به همین دلیل است که یک نمایش کوتاه و چند دقیقه ای از گیم پلی نمی تواند تمامی نکات مثبت بازی را نشان دهد و تنها یک نقطه ی ضعف به شمار می رود. نمایش بازی در شماره ی جدید Kojima Station منتشر می شود. این برنامه در پنجشنه ۱۹ ژوئن در ژاپن و نسخه ی انگلیسی آن در جمعه ۲۰ ژوئن منتشر می شود.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 را از اینجا به قلم عرفان خورسند مشاهده کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید