Sledgehammer : روایت داستان در Call of Duty : Advanced Warfare متفاوت خواهد بود

محمـد حسین صفری
۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - 12:24

Call of Duty : Advanced Warfare در سال ۲۰۵۴ جریان دارد و همین امر باعث شده تا ایده های متعددی چون لباس EXO و اسلحه هایی که خود فشنگ تولید می کنند، در بازی وجود داشته باشند. اما یکی دیگر از تغییرات اساسی در این نسخه، تغییر در شیوه ی روایت داستان بازی می باشد.

Bret Robbins، کارگردان بازی اظهار داشته است که تیم آن ها ۳ سال به طور مداوم بر روی یکی از بهترین داستان هایی که ممکن است در یک عنوان شوتر وجود داشته باشد، کار کرده اند. همان طور که اطلاع دارید روایت داستان بازی در نسخه های گذشته از طریق گفت و گو هایی که بین مراحل بازی وجود داشت صورت می پذیرفت ولی این بار روایت داستان متفاوت است. بر خلاف نسخه های پیشین، این بار از کات سین های سینمایی و رندر شده ی موتور بازی برای روایت داستان استفاده می شود و تنها شما گفت و گوی میان کاراکتر ها را نمی شنوید بلکه چهره و فعالیت های آن ها در این کات سین ها قابل مشاهده است. Bret Robbins برای مثال بیان کرده که صحنه هایی از تریلر اول بازی که کاراکتر Jonathan Irons با بازی کوین اسپیسی در آن سخن می گوید و از دموکراسی حرف می زند، همگی مربوط به یکی از کات سین هایی است که به روایت داستان بازی می پردازند. به همین دلیل است که این بار شخصیت اصلی بازی یعنی Jack Mitchell دارای صداپیشه ی بزرگی چون تروی بیکر است و در کات سین ها سخن می گوید. این نحوه ی روایت داستان سبب می شود تا تم احساسی داستان بیشتر شود و مخاطبان بیشتر با داستان بازی درگیر شوند.

ویدویی نیز از صحبت های Bret Robbins در رابطه با استودیو Sledgehammer و عنوان Call of Duty : Advanced Warfare منتشر شده است :

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند. عملکرد خیره کننده ی یکی از مردان قدرتمند این دوران که Jonathan Irons نام دارد و نقش او را بازیگر برنده ی اسکار یعنی Kevin Spacey ایفا می کند باعث بروز نسل جدیدی از جنگ ها می شود. Call of Duty : Advanced Warfare در آینده ی صورت می گیرد که در آن تکنولوژی در کنار تاکتیک های نظامی کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است. در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Private Mitchell می باشد که در ابتدا تقنگدار نیروی دریایی آمریکا بوده ولی به واسطه دعوت یکی از دوستانش به نام Will Irons که فرزند Jonathan Irons است وارد شرکت خصوصی نظامی Atlas می شود.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود.

شما می توایند هایپ ویژه ی این عنوان را از اینجا مطالعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید