Bioware : عنوان Dragon Age : Inquisition حقیقتاً ۴۰ پایان مختلف ندارد

محمـد حسین صفری
۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - 23:06

مدتی پیش بود که خبری در رابطه با ۴۰ پایان مختلف عنوان Dragon Age : Inquisition منتشر شد و همگان را به تعجب و حیرت وا داشت ولی به تازگی Mark Darrah از Bioware صادقانه اعلام کرده است که بازی حقیقتاً ۴۰ پایان مختلف و منحصر به فرد ندارد.

بسیاری از پایان های بازی به انتخاب های شما در طول بازی بستگی دارد و در حقیقت تنها چند پایان منحصر به فرد و کاملا متفاوت وجود دارد.

با این حال چیزی از بزرگی های این عنوان کاسته نشده است زیرا چندین پایان مختلف نیز بسیار عالی می باشد زیرا عنوان بزرگی چون The Witcher 3 : Wild Hunt نیز تنها ۳ پایان منحصر به فرد دارد. از این گذشته حداقل Bioware بسیار صادق بود که حقیقت ماجرا را اعلام کرد و بر خلاف بسیاری از استودیو ها، طرفداران را با دورغ سرگرم نکرد. این استودیو در دوران ساخت Mass Effect 3 نیز اعلام کرده بود که پایان های متعددی برای این بازی در نظر گرفته شده است که در پایان مشخص شد تنها ۳ پایان منحصر به فرد وجود دارد و گویا این بار آن ها از تجربیات گذشته پند گرفته اند و از همین حالا مسئله را روشن نموده اند.

مانند همیشه و طبق معمول داستان بازی در قاره ی Thedas  اتفاق می افتد. اژدهایان از خواب چندین و چند ساله بیدار شده و به قاره حمله کرده اند. انسان ها و حیوانات تحت تعرض این هیولاها قرار گرفته و در حال نابودی اند. در این بین جادوگران که از دست تمپلارها شاکی شده اند، جنگی  بزرگی را با آن ها آغاز کرده اند که جان خیلی از انسان ها را گرفته است. شما به عنوان رهبر گروه Inquisition باید نظم و صلح را در قاره ایجاد کنید و اگر کسی به صلح دعوت نشد، آن را از بین ببرید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید