گیفت کارت
گیفت کارت

وسعت پاریس در Assassin’s Creed : Unity از مجموع وسعت جزایر Black Flag بیشتر است

۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۹

نمایش خیره کننده ی عنوان Assassin’s Creed : Unity در E3 2014 باعث شد که عده ی کثیری این عنوان را یک نسخه ی انقلابی و فوق العاده بدانند. به تازگی تهیه کننده ی این عنوان یعنی Lesley Phord Toy طی اظهار نظر جدیدی اعلام کرده است که وسعت شهر پاریس در این عنوان از مجموع وسعت جزایر Assassin’s Creed IV : Black Flag بیشتر است.

ما در بازی های قبلی شهر بزرگ رم و شهر های زیاد دیگری را بازسازی کردیم ولی پاریس معماری کاملا متفاوتی دارد و چون ما شرکتی اصالتا فرانسوی هستیم بسیار بهتر می توانیم این شهر را بازسازی کنیم. باید بگویم که تنها وسعت بنا های تاریخی و مجسمه های شهر پاریس در این بازی، 1.1 کیلومتر مربع می باشد و در کل وسعت پاریس بیشتر از مجموع وسعت جزایر Assassin’s Creed IV : Black Flag می باشد.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 از اینجا به قلم امیر محمد بابائیان مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید