گیفت کارت
گیفت کارت

Batman : Arkham Knight : Kevin Conroy ژانویه 2015 عرضه می شود

۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۸

یکی از عناوین پر طرفدار و مورد انتظار این روزها، عنوان Batman : Arkham Knight می باشد که در ابتدا قرار بود در 14 اکتبر 2014 عرضه شود ولی مدتی قبل، Rocksteady تاریخ انتشار بازی را تا سال 2015 تاخیر زد و هنوز خبری از تاریخ انتشار دقیق این عنوان وجود ندارد.

همان طور که می دانید بار دیگر آقای Kevin Conroy در این عنوان به جای شخصیت بتمن سخن خواهد گفت. وی به تازگی اعلام کرده است :

بازی پیش از معرفی قرار بود در ژانویه 2014 عرضه شود ولی پس معرفی بازی، تاریخ انتشار اکتبر 2014 اعلام شد با این حال باز هم بازی تاخیر خورد. ما در حال حاضر یک و سال نیم است که در حال کار بر روی بازی هستیم و هنوز ساخت آن به پایان نرسیده است بنابراین بازی در ژانویه 2015 عرضه می شود. می دانم که همه از این تاخیر نا امید شده اند اما دلیل این تاخیر این است که بازی عالی شود.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد.  Batman : Arkham Knight در ابتدا قرار بود در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود اما تاریخ انتشار آن به سال ۲۰۱۵ موکول شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید