اطلاعات جدیدی از بخش داستانی Far Cry 4 منتشر شد : Pagan Min همجنس باز نیست

محمـد حسین صفری
۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - 19:59

با معرفی شخصیت منفی عنوان Far Cry 4 و ظاهر او، شایعاتی پیرامون این شخصیت منتشر شده که برخی از آن ها به این نکته اشاره داشتند که وی همجنس باز می باشد اما مشخص بود که چنین ویژگی با یک شخصیت روان پریش همخوانی ندارد تا اینکه امروز GameInformer امروز با انتشار اطلاعات جدیدی از بخش داستانی اعلام کرد که Pagan Min همجنس باز نیست نیست.

اطلاعات داستانی به شرح زیر است :

در اوایل دوران حکومت Pagan، گروه مقاومت مردمی به رهبری فردی به نام Mohan Ghale شکل گرفت و جنگ های چریکی بین نیرو های مردمی و نیرو های حکومتی شکل می گیرد. البته این دو شخصیت تنها بر سر حکومت با هم مبارزه نمی کنند بلکه هدف اصلی آن ها از این جدال رسیدن به زنی به نام Ishwari می باشد که هر دو عاشق آن هستند. سرانجام این جدال با مرگ Mohan پایان می پذیرد و Ishwari نیز از این منطقه فرار می کند. Pagan Min هم که سر خورده شده است، Kyrat را ترک می کند و حکومت را به فرمانروایان دیوانه ی خود می سپارد. بازیکنان در نقش پسر Mohan به نام Ajay Ghale به Kyrat باز می گردند. او به این دلیل به Kyrat بازگشته تا بنا به وصیت مادرش خاکسترش را در بلند ترین کوه این منطقه پخش کند ولی خون Mohan Ghale در رگ های اوست و روحیه ی مبارزه ی پدرش در او پدیدار می شود و او وارد نبردی سخت با حکومت استبدادی Pagan Min می شود.

Mark Thompson کارگردان بخش داستانی بازی اعلام کرده است که شخصیت Pagan Min از یک سو جذاب و دوست داشتنی و از سوی دیگر وحشتناک می باشد اما به طور مرموزی رفتاری دوستانه دارد. او می تواند به راحتی و با آرامش زمانی که دیگران در کنارش در حال کشته شدن هستند، سخن بگوید. زمانی که دنیای دیگران در حال فروپاشی او آخر هفته ی آرامی را طی می کند.

این بازی توسط استدیو های Ubisoft Montreal، Red Storm Entertainment، Ubisoft studio، Ubisoft Toronto، Ubisoft  Shanghai، Ubisoft Kiev ساخته می شود. این عنوان در ۱۸ نوامبر ( ۲۷ آبان ۹۳ ) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید