Shinji Mikami سازنده عنوان Shadow of Damned!

۱۰ آبان ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۷

اقای شینجی میکامی تصمیم گرفت تا مسئولیت خود را به عنوان تولید کننده  بازی SHADOW OF DAMNED  ادامه دهد. این در حاالی است که هفته گذشته خبر هایی مبنی بر خرید سهام استودیوی Tango Gameworks توسط Zenimax به گوش می رسید

اقای شینجی میکامی تصمیم گرفت تا مسئولیت خود را به عنوان تولید کننده  بازی SHADOW OF DAMNED  ادامه دهد. این در حاالی است که هفته گذشته خبر هایی مبنی بر خرید سهام استودیو وی Tango Gameworks توسط Zenimax به گوش میرسید

آقای Mikami در کنار افراد باتجربه‌ای نظیر Goichi Suda (کارگردان) و Akira Yamaoka (صدابردار پروژه) در مرکز Grasshopper وابسته به شرکای EA ادامه فعالیت خواهد داد. تولید آثار ترسناک در ژانر وحشت هدف آنها به شمار می‌رود. کمپانی Tango توسط سازنده بازی Resident Evil احداث و هفته گذشته توسط بخش اصلی شرکت Bethesda خریداری شد.

Bethesda در گزارشی که منتشر کرد، بیان داشت: “Shinji آماده است تا به عنوان رهبر مبتکر گروه بازی‌ساز در شرکت Tango Gamework کار کند. البته وی تعهدات باقیمانده خود را متعاقبا در قبال Grasshopper به منظور توافقاتی که در گذشته انجام داده است، تکمیل خواهد کرد.”
اخیرا Mikami مسولیت کارگردانی عنوان Vanquish را از جانب OTT Platinum برعهده داشت. بازی Shadows of the Damned سرانجام در نمایشگاه TGS رونمایی و در ادامه اطلاعیه ماه سپتامبر مبنی بر همکاری شرکت سازنده در سال 2008 دنبال شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید